تازه ترین مطالب

مطالب اخبار شهرستان

فرماندار نهاوند خبر داد:
فرماندار نهاوند گفت: تمهیدات برگزاری انتخاباتی پرشور در نهاوند فراهم شده و حدود چهار هزار نفر در روند برگزاری انتخابات فعالیت خواهند کرد.
هشدار پلیس به مردم؛
رئیس پلیس راه استان همدان از مردم خواست از سفرهای غیر ضروری در راه های استان همدان خودداری کنند.
با توجه به بارش برف برخی دوره‌های تحصیلی در سراسر استان همدان در نوبت صبح سه شنبه تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی خواهد بود.
فرماندار نهاوند خبر داد:
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: کمیته حقوقی ستاد انتخابات شهرستان با هماهنگی مقام محترم قضایی با تبلیغات غیرمتعارف و غیرقانونی داوطلبان قطعا برخورد می‌کند.
سال آینده انجام می‌شود
رئیس بنیاد مسکن نهاوند گفت: واحدهای طرح نهضت مسکن ملی ساخته‌شده در شهرک شهید حیدری نهاوند سال آینده تحویل مالکان می‌شود.
مراسم جشن میلاد امام عصر(عج) در مناطق مختلف شهرستان برگزار شد.
دادستان همدان:
دادستان همدان گفت: تبانی یک یا چند نامزد انتخاباتی و اخذ هر گونه امتیاز برای کنار کشیدن به نفع دیگری نیز از تخلفات انتخاباتی محسوب شده و فرد خاطی مستحق مجازات مطابق با قانون جدید انتخابات است.
جشن خیابانی نیمه شعبان در نهاوند با حضور پرشور مردم برگزار شد.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: رفته رفته با افزایش ابر فعالیت سامانه بارشی امشب به شکل باران و سپس برف در نقاط مختلف استان آغاز می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نهاوند گفت: برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری نمادی از اقتدار نظام و مردم‌سالاری دینی است.

صفحه‌ها