نمایش 1 - 10 از 458
عملیات اسرائیل به‌قدری حقیرانه و مضحک بود که در اصل آورده‌ای جز ازبین‌بردن آبرویشان در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی نداشت.
ضربت ترکیبی که شنبه شب به رژیم صهیونیستی وارد شد، کف توانمندی‌های ایران بود. در مقابل، اسرائیل با حداکثر توانمندی‌های رادارای و پدافندی نتوانست موشک‌ها و پهپادهای مهاجم را عقب براند.
چگونه با «مشارکت مردم در تولید ملی» مشکلات اقتصاد کشور حل می‌شود؟
یک انتخابات پرشور دیگر هم در کارنامه جمهوری اسلامی ایران ثبت و ضبط شد. دشمنان ملت ایران نیز بازنده‌های اصلی آن بودند. انتخابات ۱۴۰۲ یک‌بار دیگر سیلی محکمی بر گوش دشمن نواخت.
اکنون جهانی که یکپارچه در حمایت از فلسطین بیدار شده، به این رجزخوانی‌های عاشورایی-انقلابی یمنی‌ها می‌نازد که محقق شدنی هم هستند: «دریای سرخ را گورستان‌تان خواهیم کرد».
به این خطوط می­توان برچسب شعارزدگی چسباند اما باورم این است که تاریخ ایران حداقل در دوران اسلامی به قبل و بعد از جنگ هشت ساله تقسیم می­‌شود. هویت انسان ایرانی در جنگ تحمیلی تغییر می­‌کند.
طوفان الاقصی قطعاً با ناکامی و رسوایی دیگر برای جنایتکاران اسرائیلی و حامیان آنها همراه است به طوری که میزان تلفات ارتش صهیونیستی بیش از آنچه که تصور میکنند، خواهد بود.
این گزارش در پی بررسی این موضوع است که آیا واقعا آمار مهاجرت اعضای هیات علمی دانشگاه‌های کشورمان بالاست و میزان مهاجرت‌ها به اندازه‌ای است که دانشگاه‌ها به‌زودی از هیات علمی خالی می‌شود؟
این حوزه می‌تواند از قدرت فناوری‌های نوظهور بیشترین بهره را بگیرد، تجربه یادگیری را بهبود بخشد و آن را جذاب‌تر، شخصی‌تر و در دسترس‌تر از همیشه کند.
امروز به ایده‌یابی بی‌باکانه، ایده‌پردازی عالمانه، ایده‌سازی خلاقانه، ایده‌نوردی جسورانه و ایده‌پروری مساله‌محور و نوآور نیازمندیم تا مسائل مزمن و غامض و انباشته فرهنگی و اجتماعی کشور حل شود.

صفحه‌ها