تازه های سایت

کد مطلب: 22186
28. مهر 1393 - 9:46
جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان گفت: مطالبات مقام معظم رهبری در بخش فرهنگ در دانشگاه ها اجرا شود.

DSC05635

به گزارش سایت گرو، سردار مظاهر مجیدی در دیدار با روسای دانشگاه ها و نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه های نهاوند گفت: مطالبات مقام معظم رهبری آنقدر عمیق و گسترده است که همه اساتید و دانشگاهیان در هر سطح و یا رشته علمی که باشند می توانند در تحقق و اجرایی شدن آنها به سهم خود نقش ایفاء کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی به فضل الهی و فداکاری جوانان غیور ایران اسلامی 8سال با دست خالی و تنها با اتکال به قدرت الهی دشمنان خود را از سرزمین خود بیرون کرد و طعم شکست ذلت بار را بر آنان چشاند.

جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان بیان داشت: آمریکا به دنبال ضربه وارد کردن بر ایران در جنگ نرم است که در این راه وظیفه دانشگاهیان به عنوان سربازان مقابله با جنگ نرم  وظیفه مهم و سنگینی است.

وی عنوان کرد: اگر دیدگاه های امام راحل و مقام معظم رهبری در مورد دشمن شناسی در دانشگاه های ما تدریس شود دانشجویان و اساتید بهتر و راحت تر می توانند در مقابل توطئه های دشمنان نظام مقدس اسلامی مقابله کنند و نقشه های آنان را نقش بر آب کنند.

سردار مجیدی با اشاره به برنامه های پوچ و بی معنی شبکه های ماهواره ای افزود: شبکه های ماهواره ای به دنبال عادی کردن روابط بین نامحرمان و به حاشیه راندن موضوع عفاف و حجاب و بی غیرت کردن جوانان ما هستند.

وی اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی امروز به وسیله جنگ نرم و تغییر سبک زندگی اسلامی به دنبال لطمه زدن به جمهوری اسلامی هستند اما ملت ایران به وسیله ایمان به خدا، بصیرت و ولایت مداری باردگیر فتنه های آنان را نقش برآب می کنند.

جانشین فرمانده سپاه انصار‌الحسین(ع) استان همدان گفت: باید جوانان ما هوشیار باشند و فریب دشمن را نخورند. در جنگ نرم، مجروح عملیات و جنگ‌ها افرادی هستند که فریب خورده و با مواردی چون بدحجابی به دشمن در رسیدن به اهداف شوم کمک می‌کنند.

وی اظهار کرد: طبق نظر مقام معظم رهبری در بخش فرهنگ باید خیلی قوی تر عمل کنیم و باید تلاش شود منویات معظم له را در دانشگاه ها نهادینه کنیم تا بتوانیم سربازان خوبی در مقابل با جنگ نرم و فرهنگی دشمن، در دانشگاه ها تربیت کرده و آینده انقلاب را تضمین کنیم.

سردار مجیدی در پایان بر عمیق و صمیمی تر شدن ارتباط بین روسای دانشگاها و مسئولین تشکل ها و بسیج دانشجویی تاکید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما