کد مطلب: 5634
23. آذر 1391 - 15:14
پایگاه خبری گرو : میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت :خبرنگاران و اصحاب رسانه نهاوند هفته اینده از مجلس شورای اسلامی بازدید می کنند
به گزارش پایگاه خبری گرو میثم مرادی اظهارداشت: رسالت خبرنگار بازگویی حقایق به مردم است و این حقایق ممکن است گاه تلخ و گاه شیرین باشد اما باید آنگونه که در قانون آمده و با توجه به فرهنگ و هنجارهای اجتماعی رسالت خبررسانی انجام پذیرد.
وی افزود: امید کاذب و ناامیدی مطلق هر دو برای جامعه مضر است و تعامل و همکاری بین نمایندگان و خبرنگاران می تواند اطلاع رسانی دقیق و به موقع به مردم را در پی داشته باشد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: در این بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان نهاوند مشکلات و موانع کاری خود را با نمایندگان مجلس از جمله مهدی سنایی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی مطرح میکنند.

 مرادی گفت: مجلس نهاد مهم و حساس تصمیم گیری قوانین کشور است و به همین خاطر خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان نهاوند با حضور در مجلس از نزدیک در جریان وقایع مجلس قرار می گیرند.

مرادی افزود: جایگاه مجلس در کشور و قانون اساسی مهم و حساس بیان شده و خبرنگاران نهاوند در این بازید از قسمتهای مختلف مجلس دیدن و با حضور در صحن علنی از نحو تلاش و کوشش نمایندگان برای وضع و اصلاح قوانین مطلع می شوند.

وی گفت: اگر چه خبرنگاران آیینه تمام نمای واقعیت‌های جامعه هستند و تنها فرهیختگان و دلسوزانی هستند که برای رفع کاستی‌ها و تقویت مزیت‌ها در عرصه‌های مختلف تلاش می‌کنند اما هیچگاه کسی به دغدغه‌های این قشر پاسخ نداده است.

وی در پایان گفت: در این بازدید با هماهنگی های صورت گرفته تیم فوتسال خبرنگاران نهاوند دو دیدار فوتسال دوستانه با تیمهای منتخب نمایندگان مجلس و کارکنان مجلس برگزار خواهد کرد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند