تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

جلسه مدیر بهزیستی نهاوند با بانکهای عامل جهت پیگیری تسهیلات اشتغالزایی مانده اعتبار سال گذشته برگزار شد.
امام جمعه نهاوند:
امام جمعه نهاوند گفت: مقام معظم رهبری ۳۴ سال است که در همه حوادث مختلف با درایت و شجاعت مسیر انقلاب اسلامی را ادامه داده اند.
یادواره شهدای دهستان گرین بخش زرین دشت نهاوند و گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد با حضور مسئولین کشوری، استانی، شهرستانی و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.
مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) در شهر و روستاهای شهرستان نهاوند برگزار شد.
امام جمعه نهاوند گفت: امام راحل دشمن شناسی آگاه و رهبری شجاع بود که همواره به مردم اعتماد و تکیه داشت.
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امام خمینی ( ره ) یک حقیقت تا ابد جاودان است که همیشه در قلوب مسلمین جهان زنده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه به دولت فرصت دهیم برنامه‌های اقتصادی خود را اجرا کند گفت: تا پایان سال قرار است به تورم ۳۵ درصدی برسیم برای سال بعد هم تورم کمتر از ۳۵ درصد و تا پایان کار دولت زیر ۱۰ درصد پیش‌بینی شده است.
امام جمعه نهاوند گفت: وحدت کلمه بین مردم و اطاعت از امام در حد جان و مال رمز پیروزی مردم در انقلاب اسلامی بود و امروز نیز برای پیروزی باید نسبت به این سفارش امام خمینی(ره) توجه داشته باشیم.
خرداد سال ۶۸ بعد از انتشار خبر رحلت ملکوتی امام خمینی(ره) امت ایران اسلامی حال و هوایی غمبار و خاص داشتند.
فرمانده سپاه نهاوند از اعزام ۴۵۰ نفر از برادران و خواهران شهرستان نهاوند در قالب ۱۲ دستگاه اتوبوس به مرقد مطهر امام خمینی (ره) خبر داد.
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و پیرو جلسات متعددی که در وزارتخانه داشتیم فاز اول محور سه‌راهی روستای شهرک به فارسبان تکمیل شد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: نداشتن اسپانسر مهمترین مشکل تیم‌های نهاوندی حاضر در لیگ‌های کشوری است.
بام زیبای نهاوند این روزها میزبان گردشگران زیادی از مناطق محتلف است.

صفحه‌ها