فرماندار نهاوند:
فرماندار شهرستان نهاوند ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد اداره‌کل نوسازی مدارس استان در شهرستان نهاوند، گفت: ۱۲ پروژه آموزش و پرورش شهرستان نهاوند ۱۱ سال است که نیمه‌کاره مانده است.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نهاوند خبر داد:
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نهاوند گفت: در سه ماهه ابتدایی سال جاری تعداد ۲۶۹ مورد واقعه فوت و ۴۱۳ ولادت در شهرستان نهاوند اتفاق افتاده است.

 

 

تازه ترین مطالب

اخبار شهرستان

مسئول سازمان بسیج ادارات استان همدان با بیان اینکه اولین دغدغه و سفارش امامین انقلاب اسلامی ایجاد امید و رضایت مردمی است، گفت: شهرداری‌ها در امیدافزایی و رضایتمندی مردم نقش بسزایی دارند.
مدیرکل غله‌و خدمات بازرگانی استان همدان از خرید تضمینی ۳۵۵ هزار و ۲۴۳ تن گندم از کشاورزان و دهقانان این استان از ابتدای خرید تضمینی گندم تا ۳۱ تیر ماه خبر داد.
نماینده مردم نهاوند در مجلس دوازدهم، از دو پروژه اتصال راه‌آهن این شهرستان به شبکه ریلی کشور و احداث سد گرین به عنوان پروژه‌هایی یادکرد که سالهاست بلاتکلیف باقیمانده‌اند کما‌اینکه تکمیل راه‌آهن این منطقه تنها برای 23 کیلومتر معطل مانده و سد گرین نیز بعد از گذشت 16 سال فقط 16 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
فرماندار نهاوند عنوان کرد:
فرماندار شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه کارخانه دولومیت نهاوند به وعده خود در ایجاد اشتغال عمل نکرده است، گفت: فعالیت کارخانه دولومیت نهاوند برای جلوگیری از خام‌فروشی و ایجاد اشتغال در شهرستان بسیار مهم و ضروری است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند:
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار نهاوند، گفت: از بیش از ۴ دهه حضور و خدمات حجت الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند تجلیل و قدردانی شود.
فراخوان آزمون استخدامی پیمانی در دانشگاه علوم پزشکی همدان منتشر شد.
فرماندار نهاوند تأکید کرد:
فرماندار نهاوند اظهار کرد: دستگاه‌های متولی امور ثبت وقایع حیاتی با هماهنگی و هم‌افزایی سطح عملکردی خود را ارتقا دهند.
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان نهاوند از محکومیت یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی یک واحد صنفی برای عرضه خارج ازشبکه کود شیمیایی یارانه ای خبر داد.
رئیس اداره امور عشایری شهرستان نهاوند گفت: با توجه به گرمای هوا و نبود منابع آبی پایدار عشایری، کار آب‌رسانی با چهار تانکر آب انجام می‌شود.
نوجوانان نهاوندی تیم استان همدان در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی منطقه ۴ کشور خوش درخشیدند.
قرارگاه امام حسن‌مجتبی(ع) با همکاری اداره راهداری شهرستان نهاوند برای ساماندهی و بهسازی مسیر دسترسی روستای محروم احمدآباد داریاب نهاوند اقدام می‌کند.
مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی طرح شهید سلیمانی آموزشگاه «کاوه شهر برزول» برگزار شد
نماینده مردم نهاوند در مجلس:
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرایی نهضت ملی مسکن در نهاوند مطلوب نیست و با اینکه قرار بود هزینه اضافی بر دوش متقاضیان نگذاریم اما هزینه های ساخت برای متقاضیان نامتعارف است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار نهاوند، گفت: در اولین فرصت ستاد اوقات فراغت شهرستان تشکیل شود، متأسفانه ستاد اوقات فراغت شهرستان به فراموشی سپرده شده است.

صفحه‌ها