تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37282
23. فروردين 1398 - 11:40
شهردار نهاوند گفت: با شروع به کار کارخانه آسفالت شهرداری نهاوند و ‌مساعد شدن آب‌و هوا به زودی نهضت آسفالت در نهاوند آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسین‌پور در مراسم رونمایی از تجهیز ماشین‌آلات عمرانی و خدمات شهری شهرداری نهاوند که در محل این شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به خواسته مردم نهاوند و نیاز شهر، کارخانه آسفالت نهاوند به زودی شروع به کار می‌کند و با شروع به کار این کارخانه و مساعد شدن هوا به زودی نهضت آسفالت در شهر نهاوند آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: در گذشته به خاطر کمبود و فرسوده بودن ماشین‌آلات شهرداری نهاوند برای اجرای خدمات عمرانی در سطح شهر مجبور بودیم ماشین‌آلات مورد نیاز را اجاره کنیم و همین امر شهرداری نهاوند را متحمل هزینه‌های زیادی می‌کرد.

حسین‌پور افزود: با شروع به کارم در شهرداری نهاوند نوسازی ماشین‌آلات عمرانی و خدمات شهری نهاوند را در دستور کار قرار دادم و خوشبختانه تا به امروز توانسته‌‌ایم تعداد قابل توجهی از ماشین‌آلات خدمات شهری و عمرانی شهرداری نهاوند را نوسازی کنیم.

وی عنوان کرد: نهاد شهرداری باید سرزنده و متکی به خود باشد تا بتواند کارهای زیربنایی و عمرانی در سطح شهر را به خوبی اجرا کند و خوشبختانه با کمک شورای شهر، شهرداری نهاوند نیز در این مسیر قرار گرفته است.

شهردار نهاوند بیان کرد: با کمک و رایزنی شورای شهر نهاوند موفق شدیم مجوز معدن سنگ را بگیریم و به زودی معدن سنگ و کارخانه موزاییک سازی شهرداری نهاوند تجهیز و شروع به کار می‌کنند.

حسین‌پور گفت: متاسفانه پیاده‌روها و جداول سطح شهر نهاوند وضعیت خوبی ندارند و باید اصلاح شوند که با راه‌اندازی معدن سنگ و کارخانه موزاییک سازی شهرداری نهاوند در اردیبهشت ماه، به زودی این مشکلات در سطح شهر مرتفع می‌شود.

وی اظهار داشت: قطعا با خرید و نوسازی ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری نهاوند و راه‌اندازی این کارخانه‌ها و پرداخت به موقع عوارض توسط شهروندان تلاش خواهیم کرد که با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشیم و مشکلات سطح شهر نهاوند را حل کنیم.

حسین‌پور تصریح کرد: با توجه به اینکه نهاوند در اوایل امسال بیشترین بارش‌ها را در کشور به خود اختصاص داد و با توجه به بحرانی که در شهرستان به تبع سایر نقاط کشور به وجود آمد اما خوشبختانه با کمک مدیریت بحران شهرستان و‌ مجموعه شهرداری این بحران به خوبی در سطح شهر نهاوند مدیریت شد.

وی افزود: سال گذشته نقاط بحرانی در سطح شهر نهاوند را که شامل کمربندی، گلشن، کوچه سرباز و غیره بود را شناسایی کردیم و مشکلات این مناطق را حل کردیم و در بارش‌های اخیر این مناطق با بحران مواجهه نشدند.

حسین‌پور تاکید کرد: شهرک شهید حیدری نهاوند در بحران اخیر دچار مشکلاتی از جمله آب‌گرفتگی شد که امیدورایم با کمک مدیریت ارشد استان و شهرستان بتوانیم مشکلات این منطقه را نیز حل کنیم./تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا