تازه های سایت

کد مطلب: 7841
8. اسفند 1391 - 15:30
اخبار ورزشی ، پایگاه خبری گرو : در برنامه شب گذشته90، فیروز کریمی راجع به زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز گفت:فکر می‌کنم فرورفتگی‌هایی که در زمین است به‌خاطر برگزاری مسابقات پرش با اسب در این استادیوم است.
خبرگزاری فارس: از برگزاری مسابقات پرش با اسب تا کُنده‌کشی در چمن/ گل سرخ بزرگ در راه است!

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از  خبرگزاری فارس، مسابقه پیامکی دیشب برنامه 90 درباره موضوع داوری بود و از بینندگان خواسته شده بود تا نظر خود را راجع به منصفانه بودن انتقادهای اخیر از داوران بیان کنند که در پایان 69% از بینندگان با انتخاب گزینه «بلی» به منصفانه بودن انتقادات رای دادند.

* کُنده‌کشی در زمین فوتبال

در بخش 90درجه برنامه، با نشان دادن تصاویر خطای بازیکنان استقلال روی بازیکنان صنعت نفت آبادان که شبیه به فنون کشتی بود علت این موضوع، همزمانی دیدار مسابقات جام جهانی کشتی و بازی استقلال و صنعت نفت آبادان بیان شد.

همچنین در بخشی دیگر از همین قسمت، با نمایش خطای بازیکن فجرسپاسی روی بازیکن تراکتورسازی که به گفته بازیکن تراکتورسازی، شبیه فن کُنده در کشتی بود به این موضوع اشاره شد که برخی از اوزان جام جهانی کشتی به جای تهران در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

*استقبال از لیگ قهرمانان آسیا با کتابت قرآن کریم

محمد حسین جعفری، مدیرعامل تیم تراکتورسازی تبریز روی خط تلفنی برنامه حاضر شد و گفت: برای موفقیت تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا، 604 نفراز علاقمندان تیم تراکتورسازی(به اندازه تعداد صفحات قرآن مجید)، در یک ساعت قرآن کریم را با خط نستعلیق نوشتند.

وی ادامه داد:بازیکنان و مربیان تراکتورسازی در این مراسم معنوی که در فوتبال بی‌نظیر است حاضر شدند تا با بهره‌گیری از آن، خود را برای حضور در لیگ قهرمانان آماده کنند.

*رویانیان: به حرف خودم راجع به رئیس دپارتمان داوری معتقدم

حسین جباری‌زاده، مدیرعامل تیم آلومینیوم هرمزگان در رابطه با اتفاقات بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت: واقعا به خاطر این حرف‌هایی که راجع به آلومینیوم زده شده متاسفم.اگر داوری به نفع ما بود که چند تا پنالتی ما در بازی‌های گذشته از دست نمی‌رفت.

وی ادامه داد: چرا مدیرعامل درباره صحنه‌های داوری که در بازی‌های گذشته به نفع تیمش بوده چیزی نمی‌گوید و فقط از صحنه‌هایی که به ضرر تیمش بوده سخن می گوید. دلیلی وجود ندارد که برخی تیم‌ها مشکلات گل نزدن و مشکلات درونی تیم خود را به تیم آلومینیوم مربوط می‌کنند.

جباری‌زاده، راجع به سندی که نشان می‌داد تیم آلومینیوم هزینه هتل و غذای داور بازی را پرداخت کرده است نیز گفت:هزینه اقامت داوران در شهرستان‌ها به عهده تیم میزبان است.

ممبینی، کارشناس داوری برنامه بود و برخی از سوت‌های داور در بازی با پرسپولیس را درست و برخی را نادرست دانست اما سلیمانی،دبیر کمیته داوران تقریبا همه تصمیمات داور در بازی با آلومینیوم را تایید کرد که فردوسی‌پور در این رابطه به وی گفت: اگر می‌خواهید از کسی دفاع کنید قبول ولی ممبینی اینجا می‌خواهد از اظهارنظر شما راجع به مسائل داوری سرش را به میز بکوبد.

سلیمانی، در رابطه با پرداخت هزینه هتل داوران نیز گفت:در بعضی استان‌ها این هزینه توسط تیم میزبان و در برخی استان‌ها به طور غیر مستقیم از طریق باشگاه‌ها و توسط هیئت‌ها پرداخت می‌شود.

رویانیان نیز درباره اتفاقات بازی آلومینیوم و پرسپولیس گفت:از همه هواداران آلومینیوم و مدیرعامل این تیم عذر می‌خواهم اما به حرف خودم راجع به رئیس دپارتمان داوری معتقدم و عواقب آن را نیز می‌پذیرم چون مدیریت دپارتمان داوری بسیار ضعیف است.

وی ادامه داد:بزرگترین جفا و بی‌حرمتی در حق داوران از سوی فدراسیون انجام می‌شود.مدیریت داوری باعث وارد شدن خدشه به شان داوری شده است.اخراج دو مربی ما در کمتر از نیم ساعت در کجای فوتبال سابقه داشته است؟من هیچگاه به داوران و صالحی، داور دیدار ما با آلومینیوم که با تمسخر پرسپولیس، دو مربی ما را اخراج کرد بی‌احترامی نکردم و فقط نسبت به مدیریت داوری انتقاد دارم.

*برگزاری مسابقات پرش با اسب در استادیوم تختی اهواز

در بخش از 90تا90 برنامه، فیروز کریمی راجع به زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز گفت: فکر می‌کنم فرورفتگی‌هایی که در زمین است به خاطر برگزاری مسابقات پرش با اسب در این استادیوم است.

محمد مایلی کهن با اشاره به رفاقت خود و پروین که شبیه اتوبانی یکطرفه است گفت:من هرموقع ایشان را می‌بینم ادای احترام می‌کنم ولی کاش ایشان هم رغبتی به این موضوع نشان دهد.

پروین نیز در این رابطه گفت:مایلی ‌کهن یکی از بهترین شاگردهای من است و ان‌شاالله این اتوبان دوطرفه میشه.

* رئیسی‌کیا: در مسابقاتی که حق میزبانی ما سلب شود بازی نمی‌کنیم

رئیسی‌کیا، مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در روی خط تلفنی برنامه حاضر شد و عنوان کرد:بنای غلطی در بازی‌ با تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی گذاشته شده است و ما نمی‌توانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم در حالیکه اصول حرفه‌ای فوتبال بر روی این امر تاکید دارد.

وی ادامه داد: در مسابقه با پرسپولیس و مسابقاتی که حق میزبانی ما سلب شود بازی نمی‌کنیم حتی اگر بازی را3برصفر بازنده شویم.

رئیسی‌کیا در مورد تغییر نام باشگاه راه‌آهن نیز گفت:می‌خواهیم نام باشگاه را از راه‌آهن به سورینت به معنی گل‌سرخ بزرگ تغییر دهیم چون این از حقوق قانونی مالک است.

فردوسی‌پور در واکنش به این صحبت گفت:راه‌آهن یک برند و تاریخ است و نباید به راحتی نام آن را از بین برد. مگر وقتی آبراموویچ، چلسی را خرید، نام آنرا به گازپروم تغییر داد شما نباید به این تاریخ و اسم دست بزنید.

* مدیرعامل باشگاه ملی حفاری: چرا رای بازی با صبا در کمتر از24ساعت برگشت؟

علی اصغر ممبینی، مدیرعامل باشگاه ملی حفاری درباره دیدار فوتسال تیمش برابرصبای قم گفت:برای فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی که آرای خودرا براساس خط و خطوط می‌دهند متاسفم.انسانیت در این موضوع لگدمال شده است. بازیکنی که توپ مهاجمان ما را با آب معدنی زد شخص دیگری بود اما شخص دیگری از بازی اخراج شد.

وی ادامه داد: چرا رای بازی که 3 بر صفر به سود ما بوده است در کمتر از24ساعت برمی‌گرددو 3برصفر به نفع حریف ما می‌شود. به بازیکنان من از سوی بازیکنان صبا در جریان بازی پیشنهاد دادند که اگر به نفع ما کار کنید و گل بخورید، فصل بعد شما را به جام باشگاه‌های آسیا می‌بریم.

کشوری، مدیرعامل تیم صبا گفت: من از این حرف مدیرعامل ملی‌حفاری تعجب می‌کنم اصلا چنین چیزی امکان ندارد.

دیدگاه شما