تازه های سایت

کد مطلب: 54732
12. آذر 1402 - 7:51
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح پیشگامان امنیت انتظامی در این شهرستان در راستای تأمین امنیت شهروندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، ذبیح‌الله درویشی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مرحله چهارم طرح پیشگامان امنیت انتظامی با محوریت پلیس پیشگیری در سطح شهرستان نهاوند به مدت چهار روز اجرا شد.
وی اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح عوامل انتظامی ۲۰ فقره انواع سرقت، ۱۱ قبضه سلاح غیرمجاز، بیش از ۲۳۰۰ گرم انواع مواد مخدر را کشف و ۱۸ دستگاه موتورسیکلت و ۶ دستگاه خودرو متخلف را توقیف کردند.
درویشی افزود: در ادامه اجرای این طرح تعدادی اقلام ضد فرهنگی، بیش از ۲۴ هزار نخ سیگار قاچاق، ۶ نفر سارق و ۳۷ نفر معتاد متجاهر و توزیع‌کننده مواد مخدر و ۵۰ از محکومین متواری دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند گفت: در این طرح ۳۰ قبضه انواع سلاح سرد نیز کشف، ۱۵ محله در شهر و روستاها پاک‌سازی و ۱۷ مغازه متخلف نیز پلمپ شدند.
وی ادامه داد: پنج باند سرقت سیم برق و تجهیزات کولر متلاشی و مال‌خرها هم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
درویشی اظهار داشت: کسانی که قانون‌شکنی و هنجارشکنی کنند با برخورد نیروی انتظامی مواجه می‌شوند و با این‌گونه افراد بدون هیچ مماشاتی طبق قانون رفتار خواهد شد.
وی بیان کرد: امنیت و آسایش مردم خط قرمز پلیس است و در این راه به همکاری مردم با نیروی انتظامی نیاز است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند گفت: در طول سال و به فراخور طرح‌های انتظامی شهرستان برای برخورد با ناهنجاری‌ها و مجرمین در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد.
وی بیان داشت: از شهروندان درخواست داریم موارد مختلف و مشکوک را با شماره ۱۱۰ به عوامل انتظامی اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

دیدگاه شما