تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39707
14. آذر 1398 - 8:08
فرمانده انتظامی استان همدان در جمع مردم شهر گیان نهاوند:
هوشیاری و بصیرت مردم توطئه دشمنان را ناکام کرد
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: دشمنان با سناریوهای از پیش طراحی شده درصدد سلب امنیت و آسایش مردم بود که با هوشیاری و بصیرت‌ مردم این توطئه خطرناک خنثی‌شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در مراسم افتتاح پاسگاه انتظامی شهر گیان نهاوند گفت:  توطئه های دشمنان بر علیه ملت های منطقه نشان از دشمنی آنها بر علیه ملت مسلمان و‌محور مقاومت در منطقه است.

وی با بیان اینکه دشمن در حوزه های سیاسی و اقتصادی، روانی و فرهنگی بر علیه مردم ایران اسلامی جنگ تمام عیاری را شروع کرده است گفت: فتنه های ۷۸، ۸۸، ۹۶ و ۹۸ نمونه‌هایی از این‌ موارد است.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: توطئه های دشمنان ادامه دارد و مدتی است که دشمنان با سناریوهای متعدد درصدد پیاده سازی نقشه های خودشان هستند و می‌خواهند از مطالبات بر حق مردم سو استفاده کنند.

وی با اشاره به حوادث اخیر یادآور شد: پشت صحنه اغتشاشات اخیر دشمنان انقلاب اسلامی هستند که همیشه در صدد ایجاد آشوب و ناامنی بوده و هستند که البته توطئه خطرناک و پیچیده ای با هوشیاری و بصیرت مردم خنثی شد.

سردار کامرانی‌صالح تصریح کرد: تدابیر رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در صحنه باعث شکست توطئه دشمن در این سناریوی طراحی شده بود.

وی ادامه داد: منافقین، سلطنت طلبان و دشمنان ملت ایران اسلامی با برنامه ریزی آمریکایی ها و دیگر دشمنان انقلاب اسلامی در پشت صحنه حوادث اخیر بودند.

فرمانده انتظامی استان همدان خاطرنشان کرد: رهبری، مردم و دین، سه رکن اساسی است که باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد و در سال‌های آینده نیز امنیت را رقم خواهد زد که دشمنان این ارکان را هدف قرار داده‌اند.

وی افزود: با هوشیاری و بصیرت مردم استان همدان، همراهی و هماهنگی شورای تأمین و اقدامات پیشگیرانه در استان همدان مشکل خاصی نداشتیم.

سردار کامرانی‌صالح با اشاره به افتتاح پاسگاه انتظامی شهر گیان نهاوند اظهار کرد: با توجه به وجود سراب مطرح گیان در کشور و بین‌الملل  بحث گردشگری را در این منطقه داریم که تأمین امنیت گردشگران نیازمند توسعه ساختمان نیروی انتظامی بودیم.

وی در پایان گفت: با همکاری مردم و مسئولان شهر گیان پاسگاه انتظامی این شهر امروز در یک ساختمان مجزا به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام