تازه های سایت

کد مطلب: 34754
10. بهمن 1396 - 1:12
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: چشم بینا و بصیرت می خواهد که بفهمیم دشمنان اسلام با تمام توان آمده‌اند به ما ضربه بزنند،دلیل این است که شهید شوهانی در اوج بصیرت بود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سردار مظاهر مجیدی در مراسم بزرگداشت پاسدار شهید «احمد شوهانی» در شهر برزول نهاوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 8 هزار شهید استان همدان به خصوص شهدای شهرستان نهاوند اظهار داشت: خدمت خانواده محترم این شهید، همرزمان و مردم شهیدپرور برزول شهادت این پاسدار عزیز اسلام را تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

وی با بیان اینکه در مکتب اسلام بحث انتظار یکی از ابعاد اعتقادی وجودی ما است گفت: اما چه کسی منتظر واقعی است و چه کسی می تواند ادعا کند ما در انتظار مهدی موعود (عج) نشسته‌ایم ؟

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: وقتی که به چهره این شهید بزرگوار نگاه می‌کنیم در رفتار، گفتار و منش ایشان می‌توان این امر را پیدا کرد که شهید «احمد شوهانی» یک منتظر واقعی بود و تمام زندگی شهید به گونه ای بود که این واقعیت انتظار را برای انسان تجلی می کرد.

وی اظهار داشت: امروز باید به خانواده این شهید بزرگوار و مردم شهرستان نهاوند و شهر برزول عرض تبریک داشته باشم چراکه شهید «شوهانی» به آرزویش که شهادت بود، رسیده است بنابراین این شهادت را باید تبریک گفت چراکه در چهره ایشان چیزی جز شهادت تجلی نمی‌کرد.

سردار مجیدی عنوان کرد: ما هیچ‌گاه برای شهید «شوهانی» مشخص نکردیم که به مأموریت بروند و ایشان داوطلبانه و با شوق به سخت‌ترین عملیات‌ها می رفت.

وی ادامه داد: شهید «شوهانی» یک بار دیگر شهدای نهاوند را برای ما تجلی کرد، امروز روح بزرگ شهدای ابوذر و دیگر شهدای نهاوند را درک کردیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان داشت: شهید «شوهانی» فقط دنبال این بود که ادای تکلیف کند و این را با چهار بار حضور در سوریه و مقابله با دشمن و دفاع از حرم اهل بیت(ع) ثابت کرد و زمانی که متوجه شد گروهی معاند به خاک عزیز کشورمان ورود کرده‌اند، سر از پا نشناخت و برای مقابله با این گروهک، دنبال ضربه زدن به این تروریست‌های معاند بود.

وی با بیان اینکه خداوند متعال می‌فرماید دشمنان اسلام از احمق‌ترین انسان‌ها هستند، یادآور شد: دشمنان تصور می‌کردند با یک گروه 21 نفره می‌توانند در شهرهای ما آشوب به‌پا کنند در حالی که سخت در اشتباه بودند و هستند، آنها با خیال خام و با این نگاه که بتوانند ادوات و تجهیزات بیاورند و در شهرهای ما ناامنی ایجاد کنند اقدام به این کار کردند.

سردار مجیدی تصریح کرد: ما این را از عنایات خدا می دانیم که دشمنان ما این قدر احمق هستند که فکر ضربه زدن به این مملکت را در سر می‌پرورانند و آمریکا در رأس آنها هستند.

وی اضافه کرد: چشم بینا و بصیرت می خواهد که بفهمیم دشمنان اسلام با تمام توان آمده‌اند به ما ضربه بزنند، چه می‌شود که «احمد» اینگونه علاقه پیدا می کند برای انجام وظیفه و تکلیف؛ دلیل این است که شهید «شوهانی» در اوج بصیرت بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما