تازه های سایت

کد مطلب: 20481
9. مرداد 1393 - 1:12
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: تیم های هلال احمر همدان روز گذشته به شش سانحه رانندگی جاده ای امداد رسانی کردند.

ˈ

به گزارش پایگاه خبری گرو، بهروز کارخانه افزود: امداد گران هلال احمر همدان آسیب دیدگان سوانح رانندگی را به صورت سرپایی مداوا یا به نزدیکترین مراکز درمانی منتقل کردند.

وی بیان کرد: به علت واژگونی یک دستگاه کامیون از نوع اسکانیا در مسیر همدان - اسدآباد در گردنه معروف اسدآباد یک نفر مصدوم شد که به علت پایین بودن شدت جراحات به صورت سرپایی مداوا شد.

وی اظهار داشت : همچنین تیم های امدادی به هشت مصدوم حاصل از برخورد دو دستگاه سواری پراید در محور همدان - کبودرآهنگ - گل تپه امداد رسانی کردند که یک نفر از سانحه دیدگان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

مدیرعامی جمعیت هلال احمر همدان اظهار کرد: برخورد سواری پژو با کامیون در محور همدان - فامنین شش مجروح و مصدوم در پی داشت که یکی از مصدومان به مراکز درمانی منتقل شد.

کارخانه افزود: بر اثر برخورد دو دستگاه موتور سیکلت در ساعت 19 و 36 دقیقه روز گذشته در جاده همدان - بهار نیز یک نفر مصدوم شد که تیم های امدادی هلال احمر فرد مصدوم را به بیمارستان منتقل کردند.

وی بیان کرد: امداد رسانی به چهار مصدوم ناشیب از واژگونی یک دستگاه پرشیا در جاده همدان - ملایر و امداد رسانی به چهار حادثه دیده برخورد دو دستگاه موتور سیکلت در محور همدان - نهاوند و انتقال دونفر از این مصدومان به مراکز درمانی از دیگر اقدامات تیم های امدادی جمعیت هلال احمر همدان در روز عید سعید فطر بوده است .

استان همدان دارای 20 پایگاه ثابت و سیار مجهز به آمبولانس نجاتگر، خدمه امداد و نجات است و در مجموع 94 نیرو کار امداد رسانی را بر عهده دارند./ ایرنا

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام