تازه های سایت

کد مطلب: 18519
1. ارديبهشت 1393 - 9:49

با حضور بانوان نهاوندی جشن میلاد حضرت صدیقه مرضیه (س) در مصلی نهاوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، در این مراسم حجت الاسلام صابری اراکی از اساتید حوزه و دانشگاه گفت: اصولا زنان در جامعه نقش تربیتی دارند و با تربیت فرزندان به عنوان مربیان جامعه نیز محسوب می شوند و اگر به شخصیت تربیتی و رفتار آن حضرت زهرا (س)در خانواده توجه شود خواهیم دید که آن بانوی گرامی بهترین الگوی تربیتی زنان است.

صابری اراکی به نقش زنان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس زنان و مادران شیردل با تربیت فرزندان خویش برای حفظ اسلام و انقلاب سر از پا نمی‌شناختند و با تشویق و ترغیب فرزندان خویش عزت ایران اسلامی را در جهان صدچندان کردند.

وی افزود: تلاش سیستمداران غرب این بوده که با شبیخون فرهنگی جوامع اسلامی را به سمت بدحجابی و بی حجابی بکشاند تا به این طریق به آنها آسیب برساند لذا باید در این شرایط هوشیار بود.

وی با تاکید بر نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری و ارائه نقشه راه توسط ایشان، افزود: همانطور که در جنگ با داشتن استراتژی و مدیریت جهادی مردان و زنان این مرز و بوم موفق به باطل کردن تمامی توطئه های دشمنان شدند، باید برای تحقق مقوله اقتصاد و فرهنگ نیز با تاکتیک های موثر در راه رسیدن به نتیجه مطلوب گام برداریم.

وی با توجه به حضور مادران و همسران شهدا و ایثارگران شهرستان نهاوند به عنوان میهمانان ویژه این مراسم، گفت: هنگامی که سخن از قهرمانی های رزمندگان و شهدا می شود، باید یادآوری کنیم که در دامن پر مهر مادران، چنین دلاور مردانی رشد کردند.

وی با اشاره به بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری که می فرمایند، ما هرچه داریم از وجود مقدس شهدا داریم، افزود: در دوران هشت سال دفاع مقدس، دنیا با هرچه که در توان داشت، در مقابل ما ایستاد ولی ملت و دولت ایران اسلامی به پشت گرمی این مادران و جوانان برومند آنها در مقابل همه آنها به شایستگی ایستادگی کرد.

تصاویر مراسم جشن میلاد حضرت زهرا (س) در نهاوند

263103DSC02997 - Copy263101263047263039

 

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا