تازه های سایت

کد مطلب: 17645
13. اسفند 1392 - 9:50

80734271-4552502

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری گرو گفت: باید ریشه یابی شود چه کسی این عنصر افراطی اصلاح طلب را برای سخنرانی در همدان دعوت کرده است و حالا هم که این حرف ها را زده چرا در آن مجلس هیچ کس عکس العملی نشان نداد.

امام جمعه نهاوند گفت: برای من جای سوال است که به چه علتی اصلاح طلبان تندرو استان همدان را برای کلید زدن حرف های اشوب طلبانه انتخاب کردند.

وی گفت: این سخنرانی اخیر که توسط این عنصر افراطی صورت گرفت از همان سخنان چند سال پیش اقاجری بود که خود آن صحبت ها هم  منشا بسیاری از درگیری ها و فتنه ها شد .

وی گفت: این سخنان در شرایطی که هم رهبر معظم انقلاب هم رئیس جمهور و همه مسئولان توصیه به وحدت و همدلی میکنند و در حالی که دولت تازه کارخود را شروع کرده و برای موفقیت در ادامه راه باید آرامش داشته باشد کار بسیار اشتباهی بوده است.

مغیثی گفت: اینطور تاختن به ارزش ها و مقدسات نه کمک به دولت است و نه کمک به اصلاح طلبان و نه اصولگرایان و فقط کمک به دشمنانی است که مترصد فرستند تا برای دخالت درامور داخلی ایران آماده شوند.

مغیثی گفت: دستگاه قضایی و امنیتی برخورد جدی داشته باشند و در غیر این صورت باید منتظر حرکت های بعدی اینها بود و این نوعی تست جامعه است که بدانند مردم  چقدر نسبت به مقدسات حساسیت نشان میدهند.

امام جمعه نهاوند گفت: اگر با این افراد برخورد مناسب نشود باید منتظر حرمت شکنیهای بدتر از این عناصرافراطی باشیم.

وی با بیان اینکه در این راستا امید همه جامعه باید به خدا و ولایت به عنوان عامل وحدت باشند، یادآور شد: این پیشگویی‌ها، پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های فتنه‌گران از ابتدای انقلاب بوده به طوری که در دوران امام خمینی(ره) نیز امید داشتند تا پس از امام(ره) همه چیز نظام از بین برود.

امام جمعه نهاوند بیان کرد: مردم ولایت مدار استان همدان از دستگاههای امنیتی و قضایی انتظار بر خورد با اینگونه افراد فتنه انگیز را دارند چرا که این افراد رعایت نظم و انضباط و امنیت یک استان را نمی کنند و باید باآنها برخورد قانونی شود.

 

دیدگاه شما