تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 16151
20. دى 1392 - 12:47

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن در سه حوزه ی اعتقادی ،اخلاقی و سیاسی جنگ تمام عیاری را بر ضد جمهوری اسلامی ایران به راه انداخته است .

به گزارش پایگاه خبری گرو، ایت الله سید احمد خاتمی در همایش تجلیل از 313 فعال فرهنگی شهرستان نهاوند گفت: فرهنگ اساس انقلاب اسلامی است و امروز دشمن هم بر روی بحث فرهنگ متمرکز شده است .

امام جمعه موقت تهران گفت: امروز ما یک مصاف تمام عیار فرهنگی با مستکبران داریم زیرا دوران بمب و موشک و دوره وحشی گریهایی که در استعمارقدیم استکباریان داشتند گذشته و دشمنان انقلاب با تمام وجود درعرصه فرهنگی حاضر شده اند.

وی گفت : بودجه اصلی دولت استکباری آمریکا برای مقابله با کشورهای اسلامی صرف کار در فضای مجازی شده است و آنها به وسیله شبکه های ماهواره ای و اینترنتی به صورت مدام ، وسیع و گسترده کار می کنند و به این کار امید بسته اند

چون با کارهای ضد ارزشی فرهنگی می توان ملت و یک کشور را به استحاله و نابودی کشاند و دولت آن کشور را ساقط کرد.

وی گفت:دشمنان انقلاب در سه حوزه اعتقادی ،اخلاقی و سیاسی شدیدا مشغول فعالیت و برنامه ریزی هستند و هدفشان این است که مردم را از نظام و انقلاب دور نگهدارند .

وی دربحث حوزه ی اعتقادی گفت: اعتقادات اصل و اساس است وعلت اینکه دشمن در عرصه ی اعتقادات به شدت فعالیت می کند این است که اگر اعتقاد یک ملتی را گرفتند دراصل هویت این ملت را می گیرند و با دارا بودن سایت های اختصاصی دائم شبهه باران اعتقادی می کنند که اگر شبهه افکنان فرهنگی آزاد باشند حوزه ای را اشغال می کنند.

وی افزود: امروز دشمن اولین کاری که کرده این است که در عرصه اعتقادی وارد شده و با شبهه افکنی به دنبال آن است بسیاری از اعتقادات ما را مانند بحث مهدویت،توحید ،نبوت و امامت زیر سوال ببرد که این ترفند در افرادی که سرمایه دینی محکمی ندارند موثر افتاده است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در حوزه اخلاقی آنها به وسیله ی شبکه های ماهواره ای در پی تئوریزه کردن فساد هستند زیرا وقتی فساد تئوریزه شد مرتکبان فساد دیگر احساس جرم نمیکند و این خطرناک است و این بدحجابی های جدید که در جامعه مشاهده می کنیم از این فعالیت های انان سرچشمه می گیرد .

آیت الله خاتمی گفت : درحوزه ی سیاسی که دشمن  هم بر آن متمرکز شده هدف آنان جداکردن مردم از نظام و انقلاب است و می خواهند بین آنها با حکومت فاصله ایجاد نمایند که البته تا کنون تیرشان به سنگ خورده و از این به بعد با حضور مردم در صحنه نیز این ترفند ناکام خواهند ماند .

وی گفت :اگر می خواهیم که کارهای فرهنگی ما اثر داشته باشد باید اول از خود مان شروع کنیم و مداحان ، روحانیون ، هیئت های مذهبی و تمام فعالان مباحث فرهنگی باید مراقب و مواظب زندگی خود باشند که با رفتار خود به دین ضربه نزنندزیرا اینها منصوب به شخص خودشان نیستند و رفتارشان به پای مذهب و دین نوشته می شود لذا باید حرمت جایگاه خود را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه جریانی که با ولایت شکل می گیرد جریان سالمی است گفت: هر جریان فرهنگی که با ولایت زاویه و فاصله داشته باشد ، جریان سالمی نخواهد بود و جریان سالمفرهنگی همان جریانی است که مقام معظم رهبری ترسیم فرمودند.

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین