تازه های سایت

کد مطلب: 10410
4. خرداد 1392 - 13:26
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اگر روزی بزرگترین سلاح ما پاسداران کلاش و ژ۳ بود، امروز هزاران موشک آماده شلیک به هر هدف دلخواهی در حوزه منافع حیاتی دشمنان در منطقه است.
خبرگزاری فارس: هزاران موشک سپاه آماده شلیک به منافع حیاتی دشمنان در منطقه است
گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------

به گزارش پایگاه خبری گروبه نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در گردهمایی بزرگ بسیجیان نواحی سپاه تهران بزرگ که صبح امروز در محل ستاد سپاه محمد رسول‌الله (ص) برگزار شد، گفت: تاریخ کشور ما بیش از هر کشوری در طول این 35 سال، سرشار از آفرینش عظمت مردانی است که در راه مولای متقیان علی (ع) گام برداشتند.

وی افزود: پیروان امام علی (ع) صحنه بزرگ فتح خرمشهر را در سوم خرداد آفریدند. این روز یک روز الهی و یوم‌الله در تاریخ مقاومت و مبارزه ملت مسلمان ایران در برابر هجوم جهانی نظام سلطه است.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: تاریخ پرافتخار ملت بزرگ ایران برگرفته از هدایت‌های امام بزرگوار (ره) و رهبر عظیم‌الشان خردمند، شجاع و حکیم حضرت امام خامنه‌ای است.

سلامی با بیان اینکه تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: در حالی که دشمن در اوج قدرت جهانی قرار داشت و انقلاب تازه متولد شده بود، ملت ایران به برکت ایمان و روح عاشورایی و هدایت ولایی توانست یکی از بزرگترین جنگ‌های مدرن تاریخ بشر را مدیریت و با پیروزی آشکار به پایان برساند. این شکست بزرگ استکبار جهانی بود.

وی با بیان اینکه پیروزی‌های ملت ایران در عرصه نبردهای فرهنگی نیز نمایان است، گفت: ملت ایران توانسته صحنه سیاسی کشور را از نفوذ و تاثیر بیگانگان نجات دهد و در عبور از گردنه‌های تحریم مقتدرانه به پیش ببرد.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: در مسیر مبارزه با استکبار راه طولانی را طی کرده‌ایم وسخت‌ترین گردنه‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم. امروز توازن قوا معکوس شده است و ما در اوج قدرت هستیم در حالی که آفتاب قدرت دشمن به زوال مغرب خود نزدیک می‌شود و این حقیقت در میدان خودنمایی می‌کند.

سلامی تاکید کرد: امروز دشمنان با ناتوانی در صحنه‌های سیاسی با بیداری استکبارشکنی به نام بیداری اسلامی مواجه هستند.

وی تصریح کرد: اگر روزی بزرگترین سلاح ما پاسداران کلاش و ژ3 بود، امروز هزاران موشک، آماده شلیک به هر هدف دلخواهی در حوزه منافع حیاتی دشمنان در منطقه است.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما شاهد خودکفایی کشورمان در تمام صنایع نظامی و دفاعی هستیم و جهان نیز به آن اذعان دارند. ما فضا را نیز تسخیر کرده‌ایم و به هیچ قدرتی وابسته نیستیم. این بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

سلامی خاطرنشان کرد: ملت ما برای آفرینش حماسه سیاسی بزرگ آماده می‌شوند انتخابات ما همانند یک عملیات بزرگ بیت‌المقدس برای فتحی دیگر و ناامید کردن دشمن و امیدوار کردن مجدد ملت و تعیین مسیر جدید در امتداد مقاومت دائمی ملت است.

وی افزود: تهران یک جهان شهر و قلب تحولات جهانی است. تهران مرکز مقاومت اسلامی علیه استکبار و انتشار امواج بیداری اسلامی برای همه ملت‌های مسلمان و مستضعف جهان است. تهران دارای 9 دی بی‌نظیر و 22 بهمن‌های پرشوری است.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: بسیجیان سپاه تهران بزرگ مسئولیت بزرگی بر عهده دارند تا با نفوذ بر قلب‌ها و دل‌های مردم و انتخاب رئیس‌جمهوری انقلابی، جهادی، کارآمد، شجاع، استکبارستیز، دانا برای پیشرفت جامعه، دلسوز برای عدالت و محرومین و مستضعفین و مطیع امر ولی فقیه، کشور را در مسیر نورانی و روشن به سمت قله‌های پیشرفت بسپارند.

دیدگاه شما