تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 16204
21. دى 1392 - 11:04
پایگاه خبری گرو : مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از پلمب سه مرکز غیرمجاز صنفی فرهنگی ـ هنری در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس: پلمب 3 مرکز غیرمجاز صنفی در نهاوند

به گزارش پایگاه خبری گرو ، میثم مرادی با اشاره به پلمب سه مرکز غیر مجاز صنفی در شهرستان نهاوند اظهار کرد: این مراکز که شامل دو مرکز غیرمجاز عرضه محصولات فرهنگی و یک مرکز آموزش غیرمجاز موسیقی بوده با همکاری اکیپ بازرسی ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری این شهرستان پلمب شدند.

وی هدف ستاد حمایت و صیانت از آثار فرهنگی و هنری را نظارت بر عملکرد و قانونمند کردن مراکز فرهنگی و هنری برشمرد و افزود: پیش از اینکه واحدی پلمب شود، چند بار تذاکر شفاهی و کتبی به مسئولان آن واحد ابلاغ می‌شود تا فعالیت خود را در چارچوب قانون و مقررات ادامه دهند.

دبیر ستاد صیانت از آثار فرهنگی و هنری نهاوند تأکید کرد: درصورتی که این تذکر نتیجه‌ای نداشته باشد، واحد متخلف پلمب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با همکاری اعضای ستاد شهرستان اقدامات تأثیرگذاری در زمینه برخورد با عوامل متخلف انجام شده که از آن جمله می‌توان به کشف و ضبط بیش از 4 هزار حلقه فیلم و لوح فشرده غیر مجاز و ممانعت از فعالیت بیش از پنج مرکز غیرمجاز فرهنگی و هنری اشاره کرد./فارس

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان