تازه های سایت

کد مطلب: 49763
16. ارديبهشت 1401 - 2:50

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، به دعوت علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند، تقوی مدیر کل جهاد کشاورزی استان در شهرستان حضور یافت.

در این جلسه که در سالن جلسات جهاد کشاورزی نهاوند برگزار شد، امیری سرپرست جهاد شهرستان با برشمردن پتانسیل های نهاوند در حوزه های مختلف کشاورزی و دامپروری از حمایت‌های نماینده نهاوند قدردانی کرد.

 تقوی مدیر کل جهاد کشاورزی استان نیز با بیان اینکه حضور آقای شهبازی فرصتی برای توسعه حوزه کشاورزی و دامداری نهاوند است، از پیگیری در این راستا خبر داد.

نماینده نهاوند گفت: با توجه به جلسات متعدد و پیگیری های صورت گرفته مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد ریال از محل تبصره ۵۶ برای بتن نهر شعبان و سایر انهار فرعی شهرستان در نظر گرفته شده است که نیازمند پیگیری بیشتر جهت تخصیص سریع تر می باشد، که در این راستا مقرّر شد با حضور نماینده نهاوند و تقوی مدیر کل استان در وزارت جهاد کشاورزی این مسئله پیگیری شود.

دیدگاه‌ها

تشکرآقای نماینده و مسئولان دلسوز موارد زیر را پیگیری کنید و دیگر هیچ. 1تکمیل و آبگیری سد ۵۰ ساله گرین. 2ایجادمنطقه ۲ شهری و فرمانداری ویژه نهاوند 3کشف شهر و معبد لائودیسه 4برگرداندن دانشگاه نهاوند و ایجادشرکت های دانش بنیان در سال نامگذاری شده 5ثبت ملی محصولات کشاورزی وایجادصنایع تبدیلی برای باغات نهاوند 6برندسازی سوغات و جشنواره ها 7تکمیل قطارشهرک حیدری،بزرگراه نهاوند به کرمانشاه و همدان و ملایر و برجرد.و سرابها. 8حمایت و از رکود خارج کردن کارخانه های شهرک صنعتی. و ایجادکارخانه های معادن و فرش نهاوند. *مردم نهاوند اینها را میخواهند دنبال چیز دیگر نگردید....

دیدگاه شما