تازه های سایت

کد مطلب: 9394
3. ارديبهشت 1392 - 9:33
معاون اول دولت اصلاحات با بیان اینکه مخالف آمدن روسای جمهور سابق هستم گفت: اگر کسی بیاید که بتواند از پتانسیل رئیس جمهورهای سابق استفاده کند بهتر است.

 

به گزارش پایگاه خبری گرو ، به نقل از مهر، محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا شما حاضر هستید برای حضور خاتمی در انتخابات تلاش کنید و آیا تاکنون هیچ تلاشی کرده اید گفت: فکر می کنم این سئوال را با عملکردم جواب داده ام . من به شخصه مخالف آمدن روسای جمهور سابق هستم و فکر می کنم اگر کسی بیاید که بتواند از پتانسیل رئیس جمهورهای سابق استفاده کند این بهتر است.

وی در خصوص حضور خاتمی در انتخابات افزود: در سال 88 نیز نشان دادیم در ابتدا بنا بود من کاندیدای اصلاح طلبان باشم اما بعد از آمدن خاتمی من بلافاصله کنار کشیدم و رئیس ستاد انتخاباتی اش شدم.

عارف گفت: الان خاتمی اگر تصمیم بگیرد در انتخابات حضور یابد با توجه به قول و قراری که گذاشته ایم امکانات و ستادم را در اختیار خاتمی می گذارم.

معاون اول دولت اصلاحات در پاسخ به این سئوال که نظر شخصی شما در خصوص حبس خانگی موسوی و کروبی چیست، گفت: نظر من این است، هر دوی این دوبزرگوار را از بزرگان انقلاب می دانم. کروبی از یاران نزدیک امام بود و مهندس موسوی نخست وزیر 8 سال جنگ بود. من در دوران معاون اولی ام بارها نزد مهندس موسوی رفته و از رهنمودهای او استفاده کردم.

وی گفت: تاسف می خورم جامعه نمی تواند از حضور این دو استفاده کند. امیدوارم با توجه به نامگذاری امسال این مسئله حل شود.

عارف تاکید کرد : آزادی این دو را شرط حضور در انتخابات نمی دانم و صلاح نمی دانم به این شکل موضوع مطرح شود.

دیدگاه شما