تازه های سایت

کد مطلب: 9366
2. ارديبهشت 1392 - 13:16
پایگاه خبری گرو ،اخبار نهاوند : فرماندار شهرستان نهاوند گفت: در مهلت قانوني ثبت نام كانديداها 905 نفر برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نهاوند ثبت نام کردند.

  به گزارش پایگاه خبری گرو  ، مجتبی مولوی اظهار داشت: ستاد انتخابات شهرستان نهاوند با آمادگی کامل از روز  26 فروردین همزمان با سراسر کشور ثبت نام از کاندیدهای چهارمین دوره انتخابات شهر و روستا را آغاز کرد.

مولوی گفت: در شهر نهاوند 82 نفر، در شهر گیان 28 نفر، در شهر فیروزان 20 نفر و در شهر برزول 12 نفر برای حضور در انتخابات امسال شوراها ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به ثبت نام 763 نفر در روستاهای و بخش مختلف شهرستان نهاوند گفت: در بخش مرکزی 317 نفر، در بخش خزل 290 نفر، در بخش زرین دشت 84 نفر و در بخش گیان 72نفر برای شرکت در انتخابات چهارمین دوره شورها ثبت نام کردند.

فرماندار نهاوند ادامه داد: مسئولان شهرستان نهاوند تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه به کار گرفته اند، این اقدامات از ماه ها پیش آغاز شده و تا پایان انتخابات نیز ادامه خواهد داشت.

مجتبی مولوی عنوان کرد: از روز دوشنبه کار هئیت های اجرایی و نظارت به مدت 10 روز برای بررسی تأ ئید صلاحیت کاتدیدهای انتخابات چهارمین دوره شوراها آغاز می شود/ مهر

دیدگاه شما