تازه های سایت

کد مطلب: 6057
4. دى 1391 - 7:53
پایگاه خبری گروبه نقل از مهر: مدیر سازمان تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: تحقیقات پژوهش محور مهمترین رکن پیشرفت و توسعه کشور است.
حجت الاسلام حسین گروسی ، اظهار داشت: امروزه پژوهش و تحقیق به‌عنوان عنصری مهم در توسعه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور است که یکی از ابزار مهم توسعه و پیشرفت کشور محسوب می شود.
وی رصد فرهنگی در نقاط مختلف برای شناسایی آسیبها و معضلات اجتماعی را نیازمند انجام تحقیقات و پژوهش های دامنه دار بیان کرد و گفت: تحقیق و پژوهش در حوزه فعالیتهای فرهنگی فعالان فرهنگی را در طراحی برنامه های مفید و تاثیر گذار یاری می کند.
وی اظهار داشت: راه تعالی وسعادت کشور در تحقیق و پژوهش عالمانه و هدفمند خلاصه می شود و بایدمراکز علمی و دانشگاهی کشور تحقیقات و پژوهش‌های خود را کاربردی کنند.

وی گفت: باید نیازهای اساسی مناطق مختلف را جمع بندی کرده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را داشت.

وی گفت: پژوهش، مطلع و فرآیند شکوفایی دانش ورزی و نمود دلبستگی و خودباوری در عرصه خودکفایی، پیشرفت و توسعه همه ابعاد نیازهای بومی جامعه و کشور است.

حجت الاسلام گروسی با توجه به نقش پژوهش در حوزه مدیریت جامعه، اظهار داشت: پژوهش باید نقش موثر و ویژه‌ای در حوزه مدیریت و حل مسائل داشته باشد و ابزار پژوهش به عنوان وسیله‌ای برای هموارسازی مسیر توسعه کشور است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان