تازه های سایت

کد مطلب: 56232
4. خرداد 1403 - 15:18
امام جمعه نهاوند گفت: شهید آیت‌الله‌ رئیسی مردمی و خدمتگذار بود و به همین دلیل مردم با تشییع میلیونی از تلاشهای شبانه روزی ایشان قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، حجت‌الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: دنیا توجه ویژه‌ای به اسلام دارد و مردم دنیا از صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها اظهار تنفر و بیزاری می‌کنند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: انقلاب ما در پایبندی بر اصول، مقاومت و استقامت در دنیا بی‌نظیر است و در تاریخ نداریم که نظامی با وجود این همه مشکلاتی که برای آن ایجاد کردند ولی روز به روز پیشرفت کند.

امام جمعه نهاوند افزود: این ۴۵ سال ثابت کرد که نظام اسلامی ما توان‌ مقابله با هر چالشی در هر سطحی را دارد چون دنیای استکبار هر کاری توانستند انجام دادند ولی انقلاب ماند و روز به روز قوی‌تر شده است.

وی ادامه داد: از کشورهای زیادی برای اعلام تسلیت شهادت رئیس‌جمهور ما به کشور سفر کردند و چندین کشور عزای عمومی اعلام کردند که اتفاق مهمی است.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ صبر و مقاومت مردم غزه دنیا را متعجب کرده و با وجود همه مشکلات ولی باید بدانیم حتما وعده خدا محقق خواهد شد و فلسطین آزاد خواهد شد.

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها اظهار داشت: مسئولان قدر این‌ مردم قدرشناس را بدانند و واقعا مردم خوب و فهیمی داریم و در این روزهای اخیر دیدیم چقدر قدردان شهدای خدمت بودند چون می‌دیدند شهید سید ابراهیم رئیسی مردمی است و شبانه‌روز تلاش می‌کند.

امام جمعه نهاوند افزود: تشییع میلیونی شهدای راه خدمت حاوی چند پیام است که نشان‌دهنده وحدت مردم و محبوبیت رئیس جمهور شهید و قدردانی مردم از تلاش‌های خادمان مردم است.

وی ادامه داد: شهید رئیسی یاد شهید رجایی را زنده کرد و مردم فهیم‌ ما اقدامات ایشان را به چشم دیدند و در این‌ مدت ۳۳ ماهه سفرهای زیادی به مناطق مختلف و محروم داشتند و مردم به دلیل همین تلاش‌ها، میلیونی از پیکر مطهرشان استقبال کردند.

امام جمعه نهاوند گفت: امروز دنیا به ایران اسلامی به عنوان یک‌ کشور مقتدر و با عزت نگاه می‌کند که آمریکا جرأت هيچ‌گونه تعرضی ندارد چون می‌داند ایران اسلامی قدرتمند شده و هر اقدامی را با قدرت پاسخ می‌دهد.

وی با اشاره به حادثه شهادت رئیس جمهور، اتمام مجلس و انتخابات پیش‌روی ریاست جمهوری بیان کرد: به برکت وجود ولایت فقیه است که کشور امنیت و آرامش دارد و کارها طبق روال و بدون وقفه انجام می‌شود که باید قدردان این‌نعمت باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین مغیثی با اشاره به اتمام مجلس یازدهم گفت: از تلاش‌های چهار ساله آقای شهبازی تشکر می‌کنم و برای آقای نثاری منتخب مردم که از دوشنبه کارشان شروع می‌شود آرزوی موفقیت دارم و انشاالله به عنوان خدمتگذار مردم قدر این مردم را بدانند.

دیدگاه شما