تازه های سایت

کد مطلب: 50305
12. تير 1401 - 8:36
بخشدار گیان بر لزوم توسعه زیرساخت‌های سراب گیان همچون پارکینگ و ساماندهی ورودی و خروجی تاکید کرد و گفت: توسعه زیرساخت‌های سراب گیان در دستور کار است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی خزایی گفت: در روز جمعه ۱۰ تیرماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ در سراب گیان حدود ۸۵۰ خودرو غیربومی گردشگر و بومی شهر گیان در سراب گیان حضور داشته و از طبیعت زیبای این مکان خدادادی استفاده کردند.

وی با بیان اینکه طی بازدیدی که با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرماندار و امام جمعه شهر گیان داشتیم، موضوعاتی چون تأمین امنیت پایدار در سراب‌ها و همچنین سلامت مردم مدنظر قرار گرفت، اضافه کرد: ارائه خدمات مطلوب به اهالی شهر گیان و روستاهای اطراف باید مورد توجه پرسنل و مسئولین بخش قرار گیرد.

بخشدار گیان، خواستار پیگیری جدی و رفع مشکلات و محدودیت‌های موجود در این منطقه شد و افزود: با توجه به اینکه سراب گیان یکی از مزیت‌های گردشگری شهرستان نهاوند محسوب می‌شود باید اقدامات لازم در راستای رفاه حال گردشگران انجام شود.

این مسئول در ادامه صحبت‌های خود بر لزوم توسعه زیرساخت‌های سراب گیان همچون پارکینگ و همچنین ساماندهی ورودی و خروجی تاکید کرد و گفت: این موارد در دستور کار مجموعه فرمانداری شهرستان قرار دارد.

خزایی ادامه داد: در بحث فرهنگی نیز کارها و اقدامات خوبی صورت گرفته به نوعی که در کل ایام هفته روحانیون در سراب مستقر و همه روزه نماز جماعت و برنامه‌های فرهنگی دیگری در این منطقه برگزار می‌شود.

بخشدار گیان اظهار کرد: با ورود نیروی انتظامی و سپاه در سراب بحث امنیت صد در صد تأمین شده و با توجه به اینکه زیر ساخت‌های زیادی در مکان سراب در حال اجرا است.

این مسئول در پاسخ به وضعیت آنتن دهی این محدوده نیز گفت: آنتن دهی موبایل و بحث اینترنت به صورت کاملاً صددرصدی پوشش داده شده و در این زمینه دیگر، مشکلی در این محدوده وجود ندارد.

دیدگاه شما