تازه های سایت

کد مطلب: 50250
6. تير 1401 - 1:53
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان نهاوند از وقف یک قطعه زمین در راستای توسعه و عمران آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، مهدی سوری در خصوص وقف عنوان کرد: وقف، گره زدن دنیا به آخرت است و با چنین عملی، دنیای فناپذیر صبغه‌ای اخروی پیدا کرده و تا قیامت، خیرات و برکات مادی آن نصیب جامعه و ثواب اخروی آن در نامه اعمال واقف ثبت و ضبط می‌شود.

وی ادامه داد: از گذشته افرادی خیر و متمول بوده‌اند که نگاهشان محدود به دنیا نبوده بلکه آخرت را نیز در نظر داشته و اموالشان را در کارها و راه‌های نیک و شایسته وقف کرده‌اند.

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان نهاوند با بیان اینکه وقف از مصادیق بارز صدقات جاریه‌ای است که آثار، خیرات و برکات آن حتی پس از وفات واقف نیز به او می‌رسد، از وقف یک قطعه زمین در راستای توسعه و عمران آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) نهاوند خبر داد.

سوری در این زمینه خاطرنشان کرد: واقفان خیراندیش آقایان باباعلی فریادرس و محمد فریادرس با هدف توسعه و عمران بقعه متبرکه شاهزاده محمد و علی (ع) یک قطعه زمین با مساحت ۴۸ مترمربع با کاربری تجاری و ارزش ۸ میلیارد ریال را وقف این آستان مقدس نمودند.

دیدگاه شما