تازه های سایت

کد مطلب: 46895
8. مرداد 1400 - 10:58
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با شناسایی ۴۵۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۹ هزار و ۸۵۲ و بیماران سرپایی مثبت به ۵۰ هزار و ۷۳۷ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، دکتر «محمد طاهری» افزود: همچنین با فوت چهار بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۴۰ مورد رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۴ مورد بود که ۱۷۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: ۲۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۴۲ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۹۰۹، بهار یک هزار و ۴۸ ، تویسرکان یک هزار و ۸۶، رزن ۸۲۹، درگزین ۲۹۷، فامنین ۳۲۸ و کبودراهنگ یک هزار و ۹۰ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۶۹۸ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۴۶۲ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۶۳۳ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان پنج شهرستان همدان، اسدآباد، ملایر، نهاوند و کبودراهنگ در وضعیت قرمز، شهرستان های تویسرکان، بهار، درگزین و رزن در وضعیت نارنجی و شهرستان های فامنین در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما