تازه های سایت

کد مطلب: 46836
3. مرداد 1400 - 4:37
۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۱ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۱ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

محمد طاهری بیان کرد: با فوت چهار بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۲۰ مورد رسیده است.

طاهری گفت: همچنین با شناسایی ۴۳۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۹ هزار و ۴۶۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۹ هزار و ۱۸۲ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱۷ مورد بود که ۱۳۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۸۲، بهار یک هزار و ۲۹، تویسرکان یک هزار و ۶۶، رزن ۸۱۴، درگزین ۲۹۴، فامنین ۳۲۷و کبودراهنگ یک هزار و ۷۹ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۶۱۳ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۴۱۶ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۴۹۰ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

 از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان پنج شهرستان همدان، اسدآباد، ملایر، نهاوند و کبودراهنگ در وضعیت قرمز، شهرستان های تویسرکان، بهار، درگزین و رزن در وضعیت نارنجی و شهرستان های فامنین در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

دیدگاه شما