تازه های سایت

کد مطلب: 45374
15. اسفند 1399 - 0:51
رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: با توجه به بازرسی از سطح شهر برای ۳۳ راننده تاکسی در نهاوند به علت عدم استفاده از ماسک پرونده قضایی تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی احسان خیشوند در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت دستورات بهداشتی بازرسی ها از اصناف و تاکسی های سطح شهر ادامه دارد.

وی از برخورد با متخلفان خبر داد و از تشکیل پرونده قضایی برای ۳۳ راننده تاکسی در نهاوند به علت عدم استفاده از ماسک خبر داد.

وی گفت: در پایش و نظارت بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت بر شیوه رعایت پروتکل های بهداشتی در تاکسی های درون شهری نهاوند تعداد ۳۳ نفر راننده تاکسی متخلف از مقررات بهداشتی که در حین رانندگی و جابجایی مسافر از ماسک استفاده نمی کردند.

خیشوند با بیان اینکه این بازرسی ها تداوم خواهد داشت؛ گفت: این افراد شناسایی و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

 وی اظهار داشت: رانندگان تاکسی موظف به رعایت تمام پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده دائم از ماسک، گندزدایی مستمر دستگیره های داخلی و بیرونی و جابجایی مسافران با ظرفیت حداکثر ۳ نفر می باشند.

رئیس مرکز بهداشت نهاوند افزود: رانندگان در صورتی که موارد بالا را رعایت نکنند ضمن معرفی راننده متخلف به مرجع قضایی با هماهنگی به عمل آمده نسبت به توقیف خودرو اقدام خواهد شد.

دیدگاه شما