تازه های سایت

کد مطلب: 43314
3. مهر 1399 - 7:24
فرمانده سپاه نهاوند از اجرای طرح جمع آوری گوشی های هوشمند بلااستفاده و مازاد خانواده‌ها و توزیع بین دانش آموزان نیازمند در راستای رزمایش کمک مؤمنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سرهنگ علی مختاری در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با توجه به شریط شیوع کروناویروس و نیمه تعطیل شدن مدارس دانش آموزان نیاز به گوشی های هوشمند دارند تا بتوانند از طریق برنامه آموزشی شاد مراحل آموزش را طی کنند.

وی افزود: حسب بررسی های انجام گرفته دانش آموزان نسبتاً زیادی شناسایی شده که از دسترسی به برنامه شاد به علت عدم توانایی مالی در خرید و تهیه گوشی هوشمند محروم هستند.

مختاری ادامه داد: سپاه ناحیه نهاوند درنظر دارد در راستای رزمایش کمک مؤمنانه، اقدام به جمع آوری داوطلبانه گوشی های تلفن همراه هوشمند مازاد همشهریان عزیز کند.

وی اظهار کرد: از خانواده ها و خیرینی که گوشی هوشمند بلااستفاده در منزل دارند، تقاضا داریم آنها را به حوزه نزدیکترین پایگاه های مقاومت تحویل دهند تا در این رزمایش به دست دانش آموزان نیازمند برسانیم.

مختاری بیان کرد: همچنین خیرین و مردم نیکوکاری که تمایل به شرکت در این طرح را دارند می توانند کمک های نقدی خود را به حوزه ها و پایگاه های مقاومت تحویل دهند تا در ثواب این اقدام خداپسندانه شریک شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس تعداد ۳۰۰ بسته لوازم التحریر در طرح «یک کاسب، یک دانش آموز» تهیه شده که امروز این بسته ها از طریق بسیج دانش آموزی با همکاری آموزش و پرورش به دست دانش آموزان نیازمند خواهد رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما