تازه های سایت

کد مطلب: 41933
18. خرداد 1399 - 13:23
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک در بیرون از منزل باید فرهنگسازی شود، اظهار کرد: برخی ادارات شهرستان نهاوند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ علی مختاری در شانزدهمین جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس شهرستان نهاوند که در فرمانداری این شهرستان و با حضور اعضا برگزار شد، گفت: شهرستان نهاوند دوباره در لیست قرمز هشدار بیماری کرونا ویروس قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه مردم باید با مسئولین شهرستان همکاری کنند تا هر چه زودتر این کرونا ویروس را شکست بدهیم، افزود: باید تمام ظرفیت خود را روی کارهای فرهنگی بگذاریم.

مختاری با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک در بیرون از منزل باید فرهنگ سازی شود، اظهار کرد: برخی ادارات شهرستان نهاوند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با تاکید بر اینکه مراکز قرنطینه در شهرستان نهاوند فعال هستند، گفت: باید مردم را نسبت به خطرات این ویروس بیشتر آگاه کرد.

وی افزود: اگر مسئله‌ای عنوان می‌شود به‌معنای زیر سوال بردن کارهای انجام شده نیست بلکه منظور این است شرایط بحرانی است باید بیشتر رعایت شود.

دیدگاه شما