تازه های سایت

کد مطلب: 41762
6. خرداد 1399 - 7:30
شهردار گیان گفت: شهر گیان درلیست شهرهای طرح ملی مسکن قرار گرفته است و تاکنون 550 پروانه در بافت فرسوده این شهر صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی جلالی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: باپیگیری های انجام شده مسئولین شهرستان و کمک مسئولین محلی ،شهر گیان تا کنون حدود 550 پروانه در بافت های فرسوده صادر شده است که ضمن استفاده از تسهیلات ارزان قیمت و بهره مندی از یارانه حدود 35 میلیونی و کمک نظام مهندسی و کانون کاردان ها و تخفیف فوق العاده تا 60 متر مربع رایگان و تخفیف 40 و 30 و تخفیف 25 درصدی بدلیل کمک به متقاضیان در بحث کرونا و موجب ایجاد انگیزه در همشهریان شده که شهر گیان تبدیل به یک کارگاه ساختمانی شده است.

وی این شرایط را سبب ایجاد و رونق  اشتغال در شهر گیان دانست و گفت: و همزمان با نوسازی بافت فرسوده و بازگشایی و تعریض معابر شده است از مساعدت مدیر کل بنیادمسکن و مدیر بنیاد مسکن شهرستان و سایر مسئولین قدردانی نمود.

شهردار گیان اعلام کرد: شهروندان گیانی که فاقد مسکن هستند در  صورت باز شدن سایت اداره کل راه و شهرسازی اقدام نمایند ولیکن شرایط انرا مطالعه و بعد ثبت نام کنند.

وی اظهار داشت: شهر گیان درلیست شهرهای طرح ملی مسکن قرار گرفته است.

ورودی سراب گیان نهاوند همچنان مسدود است

جلالی همچنین گفت: تا این لحظه مجوزی برای بازگشایی سراب گیان توسط ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا صادر نشده و همچنان ورودیهای سراب گیان مسدود می باشد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام