تازه های سایت

کد مطلب: 41004
13. فروردين 1399 - 1:12
فرماندار نهاوند گفت: همه مناطق و پارک ها و محل های گردشگری در شهرستان نهاوند در روز سیزدهم فروردین تعطیل هستند و از مردم درخواست داریم در خانه بمانند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری فرماندار نهاوند در خصوص اعمال قانون روز سیزدهم فروردین در شهرستان گفت: شهروندان محترم برای روز طبیعت برنامه‌ریزی نکنند و امسال با شعار ماندن در خانه روز طبیعت را سپری کنند.

وی اظهار داشت: مردم شهرستان فردا سیزدهم فروردین با در خانه ماندن، یکبار دیگر ثابت خواهند کرد نهاوند تاریخ ۷۰۰۰ ساله‌ای دارد.

فرماندار نهاوند گفت: هر عزیزی توصیه‌های متخصصان بهداشت و درمان را نادیده بگیرد با سلامت و جان مردم بازی می‌کند، و قطعا با وی برخورد قانونی خواهد شد.

ناصری افزود: تمامی مسیرهای سراب‌ها و راه‌های منتهی به مناطق گردشگری نهاوند بسته می‌باشد، و به جهت حفظ سلامت مردم خروج تمامی خودروها با پلاک بومی از شهرستان ممنوع اعلام شده است.

وی گفت: مسیرها توسط دهیاران و مردم که بصورت خودجوش به میدان آمده‌اند، با ماشین‌های شخصی تحت کنترل خواهد بود، بنانداریم با کسی درگیر شویم، مُر قانون را انجام خواهیم داد.

فرماندار نهاوند در پایان اظهار داشت: بهترین مکان برای قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در خانه ماندن است  از شهروندان درخواست داریم در خانه ها بمانند.

دیدگاه شما