تازه های سایت

کد مطلب: 40168
24. دى 1398 - 8:33
فرماندار نهاوند از برپایی نمایشگاه دائمی صنایع‌دستی و سوغات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو،  مراد ناصری در کارگروه تنظیم بازار شهرستان نهاوند، اظهار کرد: یکی از اقدامات خوبی که طی یک سال گذشته در شهرستان نهاوند در راستای بهبود مدیریت شهری با همکاری شورای شهر و شهرداری نهاوند انجام شد ایجاد بازار روز عرضه محصولات مصرفی خانوار است.

وی ادامه داد: ازآنجاکه بحث تردد در شهر با توجه محدودیت‌های موجود معضل ترافیکی و سد معبر ایجاد کرده بود این بازار روز با ورود بخش خصوصی راه‌اندازی شد و کسبه خیابان سعدی برای عرضه محصولات حاضر شدند.

فرماندار نهاوند با اشاره نقش رسانه‌ها در فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه برای حضور مردم برای تهیه مواد خوراکی موردنیاز خود از این بازارچه، گفت: در کنار رسانه‌ها دستگاه‌های دولتی نیز باید با توجه به جامعه هدفی که در اختیاردارند وارد عمل شوند.

وی افزود: تعاونی‌ها، میراث، صنایع معادن، جهاد کشاورزی نیز برای ارائه خدمات خود بدون واسطه با ایجاد غرفه‌های عرضه تولیدات خود وارد عمل شوند.

ناصری از بکار گیری سیاست تشویقی برای استقبال هرچه بیشتر تولیدکنندگان اشاره کرد و گفت: به تولیدکنندگان برای اجرای غرفه‌ها می‌توانند به مدت ۳ ماه به‌صورت رایگان برای آغاز کار در بازار روز نهاوند حاضر شوند.

وی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای پویایی و توسعه شهر و شهرستان ابتکار و خلاقیت به خرج دهند و برای رونق بازار پیشنهادهای اجرایی ارائه دهند تا نهایتاً موجب رونق اقتصادی شود.

دیدگاه شما