تازه های سایت

کد مطلب: 39805
23. آذر 1398 - 8:43
فرماندار نهاوند گفت: حمایت از بخش‌های تولیدی به‌ویژه دامی و کشاورزی از برنامه‌های اصلی مدیریت کلان شهرستان نهاوند است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در بازدید از واحدهای دامی و کشاورزی شهرستان نهاوند که با حضور مدیر جهاد کشاورزی و کارشناسان مربوطه برگزار شد، گفت: دولت درصدد است با راهکارهایی امکان‌پذیر در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید از واحدهای تولیدی حمایت کند تا کارشان متوقف نشود.

ناصری تصریح کرد: در بخش کشاورزی و دامداری ارائه تسهیلات لازم و ترغیب کشاورزان به‌ویژه جوانان به انجام امور دامداری و کشاورزی باید بیش از گذشته صورت گیرد.

وی افزود: حمایت از بخش‌های تولیدی به‌ویژه دامی و کشاورزی از برنامه‌های اصلی مدیریت کلان شهرستان نهاوند است.

فرماندار نهاوند همچنین با اشاره به پتانسیل و ظرفیت‌های فراوان شهرستان نهاوند در حوزه تولیدات دامی و کشاورزی گفت: نهاوند به‌عنوان قطب کشاورزی، دام‌پروری و شیلات استان محسوب می‌شود.

ناصری تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان نهاوند ۷۶ واحد تولید دام سبک و سنگین، ۹۱ واحد مرغ داری و ۸۱ واحد تولید شیلات فعال است.

وی افزود: شهرستان نهاوند در بحث تولید گوشت قرمز در سند راهبردی استان همدان موفق به تحقق ۶۰ درصد آن شده است.

فرماندار نهاوند در پایان از ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و سرمایه در گردش با نرخ سود ۶ درصد در سال جاری به واحدهای تولیدی این شهرستان خبر داد و گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بتوانیم آنچه در راستای تحقق رونق تولید است به اجرا بگذاریم.

 

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار