تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39415
20. آبان 1398 - 16:52
مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند گفت: انجمن خوشنویسان نهاوند از بین علاقه‌مندان و هنردوستان به‌منظور ارتقاء سطح هنر خوشنویسی در شهرستان هنرجو می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، امیر بحیرایی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند چندین انجمن فرهنگی و هنری فعالیت دارند و اقدامات خوبی مانند برگزاری نمایشگاه‌ها را نیز انجام می‌دهند.

وی اظهار داشت: اعضای این انجمن‌ها در برنامه‌های مختلف شهرستان ا توجه به رشته و تخصص خود به اجرای برنامه می‌پردازند.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند افزود: انجمن خوشنویسان نهاوند یکی از انجمن‌های فعال در شهرستان نهاوند و از بین علاقه‌مندان دوستداران هنر خوشنویسی اقدام به پذیرش هنرجو می‌کند.

وی گفت: باید کمک کنیم و جوانان را به سمت هنرهای مختلف تشویق کنیم و آن‌ها را به فراگیری هنرهای مختلف توسط اساتید این رسته‌ها سوق دهیم.

بحیرایی اظهار داشت: ثبت‌نام انجمن خوشنویسان نهاوند برای ترم پاییز و زمستانه شامل آموزش خط تحریری ریز ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان، فرهنگیان، کارمندان و کارکنان ادارات خواهد بود.

وی عنوان کرد: همچنین آموزش حرفه‌ای و تخصصی خط درشت؛ خوشنویسی با قلم نی برای کلیه دوره‌های مقدماتی، متوسط، خوش، عالی، ممتاز و فوق ممتاز بوده که زیر نظر اساتید مجرب و باسابقه و با صدور مدرک معتبر از انجمن خوشنویسان ایران برگزار می‌شود.

مسئول امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند با اشاره به تخفیف ویژه برای ترم پاییز گفت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعت بیشتر می‌توانند در روزهای سه‌شنبه عصر و پنج‌شنبه صبح به محل این انجمن واقع در بلوار شهید بهشتی روبروی خانه معلم، مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) مراجعه نمایند.

وی همچنین در ادامه به برگزاری نمایشگاه نقاشی با عنوان "تلخ و شیرین " توسط بانوی هنرمند سمیه شجاعیان اشاره کرد و از علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت کرد.

بحیرایی افزود: در این نمایشگاه ۳۲ اثر با فن‌های آبرنگ، مداد رنگ، سیاه‌قلم، رنگ‌روغن و تعداد ۱۶ اثر اورجینال به سبک‌های رئال، سورئال و اکسپرسیونیسم به نمایش درآمده است.

وی در پایان گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته به‌صورت صبح و بعدازظهر پذیرای علاقه‌مندان است و همشهریان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند مراجعه کنند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان