تازه های سایت

کد مطلب: 39262
9. آبان 1398 - 8:51
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی در کمیسیون امور اجتماعی مجلس مطرح شده که به واسطه آن مجلس پیگیر حل مشکل قراردادی نیروهای حجمی و خرید خدمت است

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در شورای اداری مدیریت توزیع نیروی برق نهاوند با تاکید بر اینکه خط قرمز ما مردم و خدمت صادقانه است، گفت: خوشبختانه مردم شهرستان نهاوند از عملکرد مدیریت توزیع برق شهرستان راضی هستند.

وی با بیان اینکه بازدید دوره ای درراستای وظیفه ذاتی نظارتی است و ارتباطی با انتخابات ندارد، گفت: امروز نگاه استان به شهرستان نهاوند با دو سال گذشته بسیار متفاوت است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات برق رسانی در سراب های شهرستان نهاوند همچون گیان، گاماسیاب و فارسبان در راستای روشنایی و فضاسازی مناسب برای جذب گردشگر انجام شده است.

وی افزود: در بدترین برهه و موقعیت اقتصادی کشور بودیم اما اجازه ندادیم این موانع موقعیت و فرصت های توسعه شهرستان نهاوند را بسوزاند بلکه با گرفتن ردیف های ملی و با تعامل و فعالیت مدیران و مسئولان در شهرستان ، نهاوند به یک کارگاه عمرانی خدماتی تبدیل شده و مسیر توسعه را پیش گرفته است.

بهرام‌نیا، گفت: درباره حل مشکل نیروهای حجمی و خرید خدمت، طرحی در کمیسون امور اجتماعی مجلس مطرح شده است که طرف قرار داد پیمانکار از این به بعد دولت خواهد بود.

وی تصریح کرد: نگاه مجلس به این موضوع مثبت است و بنا داریم در هیچ وزارتخانه ای قراردادی بسته نشود و مستقیم با دولت بسته شود و این طرح به زودی به مجلس می رود و با احتمال زیاد مصوب هم خواهد شد.

دیدگاه شما