تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39260
8. آبان 1398 - 9:22
شکایت ماریو بودیمیر، مهاجم کروات پرسپولیس که در پایان فصل گذشته بدون دریافت پول این باشگاه را ترک کرد، بعد از رسیدن به دست واحد حقوقی فیفا به باشگاه پرسپولیس ارجاع شد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، بعد از شکایت برانکو و دستیارانش از باشگاه پرسپولیس این انتظار می‌رفت که شکایت بودیمیر هم مطرح شود. مهاجمی که گل قهرمانی این تیم را به ثمر رسانده بود وقتی با بی‌مهری مدیریت وقت پرسپولیس مواجه شد این تیم را ترک کرد و حالا از این تیم شکایت کرده است. شکایتی که باشگاه پرسپولیس بعید است بتواند خود را از محکومیت در آن نجات دهد.

بودیمیر در مسیر گولچ!

آنتونی گولچ را به خاطر دارید؟ زمان مدیریت علی‌اکبر طاهری به پرسپولیس آمد. برای این تیم بازی نکرد و درنهایت تمرینات این تیم را ترک کرد و علی‌رغم اینکه باشگاه پرسپولیس مدعی شد از این بازیکن به خاطر ترک تمرین شکایت کرده، فیفا پرسپولیس را درنهایت محکوم کرد و این بازیکن توانست طلب خود را از پرسپولیس آن هم به یورو دریافت کند! گولچ از این بند استفاده کرد که اگر به مدت دو ماه به او پولی ندهند، می‌تواند قراردادش را فسخ و از تیم شکایتی به فیفا ارسال کند. اینها را نوشتیم تا بگوییم بودیمیر هم از همین شیوه استفاده و از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده است. او وقتی دید پول کمی از پرسپولیس دریافت کرده و مدت‌ها به او پولی ندادند و باشگاه هم تمایلی به ادامه همکاری با او ندارد، ایران را ترک و از پرسپولیس شکایت کرد.

بیشتر بخوانید:

مقایسه جونیور با بودیمیر و منشا +عکس

جریمه ۵۰۰ هزار یورویی در انتظار پرسپولیس

بودیمیر در شکایتش هم پول فصل قبلش را طلب کرده هم پول فصل جاری که در این تیم حضور ندارد. اعلام کرده که قصد جدایی از پرسپولیس را نداشته، اما چون این تیم نه اقدامی برای پرداخت طلبش کرده و نه تمایلی به ادامه همکاری از خود نشان داده، این حق را دارد که همه طلب قرارداد ۱.۵فصلی‌اش را از این باشگاه بگیرد! خبر رسیده که این بازیکن درخواست طلبش را و البته غرامت کرده و رقمش به بیش از ۵۰۰ هزار یورو می‌رسد. با توجه به اینکه گولچ به طلبش رسید به نظر می‌رسد بودیمیر هم مشکل چندانی برای گرفتن این پول نداشته باشد.

تلاش پرسپولیس برای حل مشکل

حسین قدوسی، مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس می‌گوید واحد حقوقی درحال تهیه پاسخی مستند به نامه فیفا است. اما شنیدیم که انصاری‌فرد در تلاش است تا با مدیربرنامه‌های این بازیکن بر سر توافق و کاهش رقم مذاکره داشته باشد. پرسپولیس قصد دارد به شیوه مسالمت‌آمیز با این بازیکن توافق کند. ظاهرا سرخ‌های پایتخت می‌دانند در جدال حقوقی شانسی برای پیروز شدن ندارند.

منبع: روزنامه فرهیختگان

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین