تازه های سایت

کد مطلب: 39241
7. آبان 1398 - 11:28
در قرارداد جونیور براندائو، مهاجم برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس بندی برای فسخ وجود ندارد و او در صورت تمایل می‌تواند تا پایان قراردادش در این تیم بماند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس متشکل از؛ علی رغبتی، ایرج عرب و محسن خلیلی در فصل نقل‌وانتقالات نوزدهمین دوره لیگ برتر اقدام به جذب جونیور براندائو کرد که نهمین گزینه مطرح شده به آنها از سوی گابریل کالدرون بود. حالا و با گذشت چندین ماه این بازیکن تبدیل به یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس شده است.

عملکرد جونیور در پرسپولیس آنقدر ضعیف بوده است که کالدرون بعد از سپری شدن هشت هفته از لیگ صراحتاً به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است بازیکنی با این کیفیت در تفکراتش جایی نخواهد داشت و از حالا باید به فکر جذب مهاجم نوک باشند. البته این مربی آرژانتینی چند هفته پیش و بعد از بازی تیمش با ماشین‌سازی قید استفاده از جونیور را در ترکیب سرخپوشان زد و به گفته خودش در بازی با پیکان هم مجبور به استفاده از او شد.

برخلاف آنچه در برخی محافل خبری مطرح شده قرارداد جونیور به شکلی نیست که اگر پنج گل تا نیم‌فصل نزند، فسخ خواهد شد، بلکه او حتی اگر تا پایان فصل هم سکونشین باشد کل پولش را دریافت خواهد کرد. جالب اینکه اگر جونیور گل بزند پاداش جداگانه هم دریافت می‌کند! مسئله دیگر اینکه قرارداد جونیور به یورو بسته شده است که  با بهای فعلی یورو در بازار ارز، 500 هزار یورو تقریباً شش میلیارد و 250 میلیون تومان می‌شود.

با شرایط موجود باشگاه پرسپولیس به دنبال این است که راهی برای توافق با جونیور برای فسخ قرارداد پیدا کند. او تا اینجای فصل 150 هزار یورو از مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس دریافت کرده است و باید دید با دریافت چه مبلغی حاضر به ترک فوتبال ایران می‌شود. نکته جالب توجه اینکه مدیربرنامه‌های این بازیکن پیش از این آنتونی گولچ را هم به پرسپولیس آورده بود و این بازیکن نیز بعد از هفت هفته سکونشینی ایران را ترک کرد و کل پول قراردادش را هم تا پایان همان فصل دریافت کرد.

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار