تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38977
15. مهر 1398 - 9:05
بخشدار بخش خزل نهاوند گفت: با هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی بخش خزل، هم‌زمان با ایام اربعین حسینی یک موکب در شهر فیروزان برپا می‌شود و تا دو روز بعد از اربعین به زائران خدمت‌رسانی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، روح‌الله سلگی بخشدار بخش خزل نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: فرصت خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی فرصت مغتنم و باارزشی است که در این ایام نصیب مردم این بخش شده است.

وی اظهار داشت: باید همه تلاش کنیم تا به بهترین نحو خدمت‌رسانی مناسبی به زائران اربعین حسینی داشته باشیم.

بخشدار بخش خزل نهاوند افزود: جلسه ستاد اربعین حسینی بخش خزل با حضور اعضای ستاد و مدیران منطقه در محل بخشداری برگزارشده است و شرح وظایف دستگاه‌ها مشخص‌شده است.

وی بیان داشت: اربعین حسینی نمادی از وحدت و عظمت مسلمانان است و در این همایش میلیونی ما نیز نقش کوچکی داریم که باید به‌خوبی آن را انجام دهیم.

سلگی گفت: شهر فیروزان و روستاهای بخش خزل آخرین نقطه شهرستان نهاوند و عبور زائران از این منطقه به سمت استان کرمانشاه هستند و هرساله میزبانی شایسته برای زائران بوده‌اند.

وی ادامه داد: به‌رسم هرساله اهالی سخاوتمند بخش خزل به‌صورت منسجم در خدمت زائرین اباعبدالله الحسین (ع) هستند و هماهنگی‌های لازم انجام‌شده است.

بخشدار بخش خزل نهاوند افزود: امسال در ورودی شهر فیروزان یک موکب برپا می‌شود و شبانه‌روزی در خدمت زوار خواهد بود.

سلگی اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی باید امکانات خود را بکار گیرند تا شاهد خدمات مطلوب در این ایام باشیم و زائران راضی باشند.

وی گفت: کار برپایی موکب و نصب داربست‌ها و وسایل ظرف چند روز آینده انجام می‌شود و این موکب حدود دو هفته در خدمت زائران عبوری از شهر فیروزان خواهد بود.

بخشدار بخش خزل نهاوند افزود: ادارات آب و برق و گاز و دیگر دستگاه‌ها نسبت به نصب انشعابات و راه‌اندازی آن‌ها سریعاً اقدام می‌کنند تا در این زمینه مشکلی نداشته باشیم.

وی در پایان گفت: موکب شهر فیروزان تا 29 مهر یعنی دو روز بعد از اربعین نیز به دلیل حجم ورودی زائران در خدمت مردم خواهد بود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام