تازه های سایت

کد مطلب: 37837
24. خرداد 1398 - 14:38

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: تحقیر آمریکایی ها نشان دهنده عزت و اقتدار انقلاب اسلامی است و این تحقیر نشانه مقاومت مردم است.

وی اظهار داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند؛ گفتمان مقاومت جنگ طلبی و خشونت نیست و عده ای که با مقاومت مخالف اند یا معنی مقاومت را نمی دانند یا مرعوب و فریب خورده اند و وابسته به دشمن هستند این حرف ها را می زنند.

امام جمعه نهاوند افزود: مقاومت یعنی برنامه ریزی برای عبور از موانعی که دشمن برای ما به وجود آورده است و از اول انقلاب مردم ما در مقابل انواع توطئه ها مقاومت کردند و موفق بوده اند.

وی گفت: در همه عرصه ها و فتنه ها و جنگ تحمیلی اگر قرار بر مذاکره بود که انقلاب اسلامی نابود شده بود و امروز هم باید گفتمان مقاومت ادامه داشته باشد و این مقاومت بوده که کشور را از فتنه ها نجات داد نه مذاکره و سازش.

مغیثی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به ایران اظهار داشت: نخست وزیر ژاپن نامه ترامپ را برای رهبر انقلاب آورد که رهبری حتی نامه آنها را قبول نکرد و فرمودند که ترامپ را شایسته انتقال پیام نمی دانند که این نشانه عزت و اقتدار است و با این کار آمریکایی ها تحقیر شدند و این تحقیر نشانه مقاومت و ایستادگی است.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها مذاکره تحت فشار را به عنوان راهبرد انتخاب کرده اند، گفت: چند سال مذاکره کردیم و به برجام رسیدیم و دشمن خیلی راحت زیر همه این توافقات زد و نتیجه مذاکرات را هم همه دیدیم و مشاهده کردیم آنها به هیچ توافقی پایبند نیستند.

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه آمریکا عامل بی ثباتی در منطقه است و همه جنگ هایی که در منطقه به وجود آمده در عراق و سوریه و یمن و افغانستان و همه منطقه عامل همه آنها آمریکا است.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به موضوع کشف حجاب اشاره کرد و گفت: درخواست مردم از نیروی انتظامی و دستگاه های قضایی برخورد با عوامل بد حجابی است و مردم هم حمایت می کنند چون کشف حجاب طبق قانون جرم است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام