تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37829
24. خرداد 1398 - 13:39
امام‌جمعه نهاوند گفت: مقاومت به‌عنوان راه مقابله با تهدیدات دشمنان از مهم‌ترین اصول انقلاب اسلامی است و بر اساس همین منطق امروز مقاومت در منطقه موفق بوده و دشمنان را ناامید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی امام‌جمعه نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: دشمنان با تمام توان درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند و با تحریم و تهدید و جنگ اقتصادی و روانی می‌خواهند مقاومت مردم را از بین ببرند.

مغیثی گفت: همان‌طور که رهبر انقلاب نیز فرمودند مقاومت هزینه دارد اما هزینه تسلیم در برابر دشمن از مقاومت بیشتر است.

مغیثی افزود: امام راحل نیز همیشه مبارزه با استکبار جهانی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مسائل انقلاب اسلامی می‌دانستند و بعد از ایشان نیز رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیرشان اعلام کردند که مقاومت تنها رده مقابله با استکبار جهانی است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز گذشته در حرم امام خمینی (ره) نیز به موضوع مقاومت در برابر استکبار به‌عنوان یکی از اصول اساسی امام راحل و انقلاب اسلامی اشاره کردند.

امام‌جمعه نهاوند بیان داشت: هر جا در مقابل دشمن مقاومت و ایستادگی کردیم موفق بوده‌ایم و در منطقه نیز با همین مقاومت موفق شدیم دشمن تکفیری را شکست دهیم.

امام‌جمعه نهاوند افزود: مقاومت باعث عقب‌نشینی دشمن می‌شود و در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب نیز این موضوع را به‌خوبی مشاهده کرده‌ایم.

وی گفت: مقاومت و شکست گروه‌های تکفیری در منطقه یکی از نمونه‌های بارز شکست دشمن با ایستادگی و مقاومت است.

وی بیان داشت: امروز جبهه مقاومت در منطقه بسیار بااقتداراست و دشمنان این را قبول نمی‌کنند ولی باید این واقعیت را قبول کنند و بپذیرند که مقاومت در منطقه در نقطه مقابل قدرت استکباری آمریکا است.

وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان و با حمایت از گروهک‌های تکفیری درصدد نابودی مقاومت در منطقه بودند و گروهک‌های تکفیری را به جان اسلام انداختند ولی با مقاومت و ایستادگی محور مقاومت دشمنان ناامید شدند.

امام‌جمعه نهاوند ادامه داد: باوجود همه این دشمنی‌ها ولی به برکت مجاهدت‌های رزمندگان محور مقاومت، دشمنان شکست خوردند و این نشان داد که دشمنان فقط با ایستادگی حاضر به عقب‌نشینی هستند.

وی در پایان گفت: مقاومت و ایستادگی در برابر تهدیدات و باج‌خواهی دشمنان باعث عقب‌نشینی آن‌ها می‌شود چون اگر در مقابل دشمن یک‌قدم عقب‌نشینی کنیم دشمن چند قدم جلو می‌آید بنابراین تنها راه ایستادگی در مقابل دشمنان مقاومت و پایداری است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام