تازه های سایت

کد مطلب: 37480
18. ارديبهشت 1398 - 8:38
فرمانده سپاه نهاوند گفت: مردم مومن و نوع‌دوست نهاوند در چندین مرحله بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای مناطق سیل‌زده جمع‌آوری کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ حسن مرادی در جمع بازاریان و اصناف نهاوند گفت: از ابتدای اعلام جمع‌آوری کمک برای مناطق سیل‌زده مردم شهرستان نهاوند بسیار خوب استقبال کردند و کمک‌های خود را در اختیار پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج و سپاه ناحیه نهاوند قراردادند.

وی اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که با مساجد و هیئت‌امنای مساجد شده است همچنان نیازمند کمک‌رسانی مردم نهاوند به مناطق سیل‌زده هستیم و پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج نیز همچنان کمک‌های مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

فرمانده سپاه نهاوند افزود: از ابتدای جمع‌آوری کمک‌ها تا امروز بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و به این مناطق ارسال‌شده است.

وی گفت: به‌منظور کمک به سیل‌زدگان نشست هماهنگی طرح همبستگی اصناف و بازاریان نهاوند برگزار شد و نتایج بسیار خوبی داشت.

مرادی افزود: بازاریان و اصناف نهاوند نقش مهمی در کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده دارند و امیدواریم این کمک‌ها ادامه داشته باشد.

وی اظهار داشت: 85 پایگاه مختلف که عمدتاً مساجد و پایگاه‌های بسیج هستند کمک‌های مردمی را به‌صورت شبانه‌روز جمع‌آوری می‌کنند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: روحیه جهاد و همبستگی مردم نهاوند به‌گونه‌ای شده که کوچک و بزرگ تلاش می‌کنند هر آنچه در توان دارند به هم‌وطنان آسیب‌دیده از سیل کمک کنند.

وی به طرح هر مسجد یک‌خانه اشاره کرد و افزود: در این طرح با همکاری مردم و مساجد مناطق مختلف هر مسجد با جمع‌آوری کمک‌های مردم و خیران یک‌منزل مسکونی را در مناطق سیل‌زده احداث می‌کند.

 مرادی گفت: با توجه به اینکه شهرستان چگنی استان لرستان به استان همدان واگذارشده، قرار است توسط خیرین و هیئت‌امنای مساجد نهاوند 50 واحد مسکونی در این شهرستان استان لرستان ساخته شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان