تازه های سایت

کد مطلب: 37399
7. ارديبهشت 1398 - 8:21
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید این تیم هنوز شانس اول قهرمانی است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، جواد منافی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار کرد: بازی حساسی برای هر دو تیم بود. شرایط جدول این بازی را حساس‌تر کرد. پرسپولیس در این بازی از بشار و سروش رفیعی به صورت مشترک استفاده کرد. نیمه اول را پرسپولیس خوب شروع کرد و پرسپولیس توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد. سپاهان هم سعی داشت از روی ارسال جناحین و شروع مجدد به گل برسد اما هیچ کدام از دو تیم نتوانستند به گل برسند. هر چه به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شدیم بازی شکل تیمش‌اش از دست می‌رفت و زد خورد بیشتر می‌شد.

بیشتر بخوانید:

برانکو: از نظر آماری برتر از سپاهان بودیم / مطمئنم در کنار هواداران‌مان قهرمان خواهیم شد

او ادامه داد: در نیمه دوم هم پرسپولیس سیامک نعتمی از پرسپولیس و علی قربانی از سپاهان به بازی آمدند تا جریان بازی را تغییر دهند اما هیچ کدام موفق به گلزنی نشدند و در نهایت بازی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

منافی خاطرنشان کرد: هنوز هم پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. پرسپولیس می‌توانست سپاهان را شکست دهد. سپاهان تیم همیشگی نبود اما پرسپولیس بعد از بازی‌های سختی که داشت، به لحاظ بدنی خسته بود و این باعث شد تا این بازی مساوی به پایان برسد. امیدوارم در بازی برابر تراکتور شرایط فرق کند و آن بازی با موفقیت تمام شود چون شرایط بازی‌ها در ادامه راه سخت‌تر خواهد شد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام