تازه های سایت

کد مطلب: 37383
5. ارديبهشت 1398 - 15:09
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: قبل از ماه مبارک رمضان وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح دو پروژه به شهر نهاوند سفر می کند.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، حسن بهرام‌نیا با بیان اینکه دولت قول داده صد درصد اعتبارات برای جبران خسارت‌های سیل اخیر در نهاوند را تخصیص دهد اظهار کرد: البته تا این لحظه اقدامی نشده است.

وی با اشاره به اینکه دولت به تنهایی نمی‌تواند کل خسارات وارده به کشور که حدود 40 هزار میلیارد تومان است را جبران کند افزود: این رقم بسیار بالاست و باید مردم به یاری سیل‌زدگان بیایند.

بهرام‌نیا در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: پیش از ماه مبارک رمضان وزیر راه و شهرسازی در شهرستان نهاوند حضور می‌یابد و دو پروژه نیز افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در این سفر ایستگاه راه‌آهن و ادامه مسیر محور نهاوند،آورزمان، ملایر از روستا عشوند کلنگ‌زنی می‌شود گفت: راه‌آهن بر توسعه و پیشرفت منطقه تأثیرگذار خواهد بود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلام در ببخش دیگری از سخنانش گفت: اجرای طرح «هر مسجد، یک خانه» در آرامش روح و روان مردم آسیب‌دیده از سیل بسیار اثرگذار خواهد بود.

نماینده مردم نهاوند در خانه ملت با بیان اینکه همانطور که «سیل مهربانی» مردم به یاری سیل‌زدگان آمد، باز هم این نوعدوستی خود را به منصه ظهور خواهند گذاشت گفت: اجرای طرح «هر مسجد، یک خانه» در آرامش روح و روان مردم آسیب‌دیده از سیل بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید نسبت به تبلیغ و ترویج این طرح همت گمارد تا مردم با آن آشنا شوند افزود: حتما با این طرح بخش بزرگی از مشکلات مردم سیل‌زده کاهش خواهد یافت./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

جاده های حادثه خیز نهاوندکه نیاز به4خطه شدن دارند. 1_نهاوند-همدان(مسیرشهرنهاوند-باروداب-آورزمان-شوشاب) 2_نهاوند-ملایر(مسیرشهرنهاوند-باروداب-آورزمان-دوراهی نهاوند-ملایر) 3_نهاوند-کرمانشاه(مسیرشهرنهاوند-فیروزان-سه راهی نهاوند-کنگاور) 4_نهاوند-بروجرد(مسیرشهرنهاوند-پاسگاه قلعه قباد-دوراهی نهاوند-بروجرد) 5_نهاوند-نورآباد(مسیرشهرنهاوند-پاسگاه قلعه قباد-گردنه گاماسیاب-سه راهی نهاوند-نورآباد-خرم آباد) همچنین ایجادبزرگراههای شهری و روگذر و تعریض خیابانهای نهاوند

دیدگاه شما