تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37276
22. فروردين 1398 - 15:53
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند از ارسال 120 میلیون تومان کمک از سوی دانش‌آموزان و فرهنگیان نهاوند به مناطق سیل‌زده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا غلامی اظهار کرد: صبح امروز 120 میلیون تومان از سوی دانش‌آموزان و فرهنگیان نهاوند به مناطق سیل‌زده استان لرستان ارسال شد.

وی با بیان اینکه کمک‌ها شامل 20 میلیون تومان پول نقدی و 100 میلیون تومان کمک غیر نقدی است افزود: تمام کمک‌های جمع‌آوری شده در سطح مدارس و طی اعلام کمپین «کمک به سیل‌زدگان» به مدت دو روز انجام شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نهاوند افزود: کمک‌های غیر نقدی به حساب ویژه زلزله‌زدگان واریز شده و کمک‌های غیر نقدی نیز توسط یک دستگاه کامیون به استان لرستان ارسال شده است.

وی افزود: علاوه بر این روز گذشته نیز از سوی آموزشگاه متوسطه اول شاهد ارسال کمک‌های دانش‌آموزان و دبیران آموزشگاه به مبلغ 20 میلیون تومان توسط یک دستگاه نیسان به استان لرستان بودیم.

غلامی افزود: کار جمع‌آوری کمک‌های فرهنگیان و دانش‌آموزان نهاوند فردا نیز ادامه خواهد داشت که پس از جمع‌آوری با هماهنگی مسوولان هلال احمر شهرستان به مناطق سیل‌زده ارسال می‌شود./فارس

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام