تازه های سایت

کد مطلب: 37248
18. فروردين 1398 - 14:03
رئیس آموزش و پرورش نهاوند با اعلام اینکه مسافران از خدمات ارائه شده در نهاوند رضایت داشتند، گفت: در نوروز امسال 706 مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان نهاوند مستقر شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا غلامی گفت: در نوروز امسال706 مسافر نوروزی در قالب 168 خانوار در مراکز اسکان نوروزی نهاوند پذیرش شده اند.

وی با بیان اینکه امسال به دلیل شرایط جوّی و نامساعد بودن آب و هوا در مناطق غربی کشور از نظر تعداد پذیرش مسافر نوروزی نسبت به سال گذشته با کاهش آمار روبرو بودیم، گفت: از ابتدای شروع به فعالیت ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نهاوند، جمعاً تعداد 706 مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی در مدارس اسکان و مرکز خانه معلم پذیرش شده اند.

غلامی اضافه کرد: از این تعداد مسافر پذیرش شده، تعداد 92 خانوار (488 نفر) در مرکز خانه ی معلم و 76 خانوار (218 نفر) در مدارس اسکان ما خدمات رفاهی دریافت نموده اند.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند با بیان این که طبق نظرسنجی های به عمل آمده اکثر مسافران از خدمات دریافتی رضایت کامل داشته اند گفت: ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان نهاوند تلاش کرده است تا از امکانات موجود، حداکثر استفاده و بهره برداری را جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی به عمل آورد، که جای دارد از تمامی دست اندرکاران این ستاد تقدیر و تشکر به عمل آید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام