تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 37231
16. فروردين 1398 - 15:40
بخشدار مرکزی نهاوند گفت: مردم سخاوتمندروستای تکه نهاوند دومین محموله از کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را برای مردم استان لرستان ارسال کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، آیت صالحی بخشدار مرکزی نهاوند اظهار داشت: مردم روستای تکه از توابع بخش مرکزی نهاوند به سخاوت و کمک در دوران دفاع مقدس معروف هستند و مسجدی را با کمک یارانه‌ای خود که ۵۰۰میلیون تومان بود ساختند اینبار نیز به مدد سیل زدگان دو استان گلستان و لرستان آمدند.

وی گفت: در مرحله اول نزدیک به ۲۰ میلیون ریال وجه نقد به همراه لباس و پتو و انواع مواد غذایی را به استان گلستان ارسال کردند.

صالحی افزود: در مرحله دوم برای استان لرستان نیز مبلغ ۱۵ میلیون ریال به همراه مواد خوراکی و لباس گرم و پتو و نان را جمع آوری و ارسال کردند.

بخشدار مرکزی نهاوند اظهار داشت: این میزان کمک توسط پایگاه‌های بسیج خواهران و برادران کانون فرهنگی و هنری مسجد شورای اسلامی و دهیاری این روستا جمع آوری شده است.

وی بیان کرد: این در حالی است در جریان سیلاب‌های اخیر به گفته دهیاری و مدیر جهاد کشاورزی نهاوند ۱۲ هکتار از باغ و زمین‌ها این روستا به همراه ۱۱واحد مسکونی دوچار خسارت شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام