تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 36805
24. بهمن 1397 - 8:17
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند گفت: بیمارستان شهید قدوسی نهاوند مجوز درجه یک اعتبار بخشی ملی را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مونعلی دارابی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: دفتر نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت نتیجه ارزیابی و پایش بیمارستان شهید آیت الله قدوسی نهاوند را اعلام کرد.

وی افزود: با توجه به پایش اعتباربحشی جامع بیمارستان شهید الله قدوسی که با حضور کارشناسان وزارت بهداشت در دی ماه گذشته و به مدت سه روز و پس از بررسی تمامی استانداردهای ملی انجام شد؛ این مرکز درمانی موفق به کسب گواهینامه درجه یک اعتباربخشی ملی توسط مدیرکل اعتباربخشی وزارت بهداشت شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند اظهار داشت: امروز گواهینامه درجه یک بیمارستان از سوی معاونت درمان دانشگاه ابلاغ شد که اعتبار این گواهینامه تا پایان شهریورماه سال 99 است.

وی گفت: بی شک این موفقیت بزرگ مرهون تلاشهای شبانه روزی یکساله رئیس، مدیر بخشها و واحدها و کارکنان فهیم این مرکز درمانی بوده است.

دارابی افزود: برخود لازم میدانم از حمایت و مساعدتهای رییس دانشگاه؛ معاون توسعه دانشگاه و معاونت درمان و از زحمات و تلاش های شبانه روزی پرسنل ؛ریاست و مدیریت بیمارستان، مسئولان بخشها و واحدها بخصوص مدیریت بیمارستان که بطور شبانه روزی تلاش نمودند قدردانی نمایم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: بیمارستان 186 تخت خوابی شهد قدوسی نهاوند یکی از مجهزترین بیمارستانهای منطقه است که خدمت بزرگی به مردم نهاوند است و در تلاش هستیم تا خدمت رسانی بیشتری توسط این بیمارستان به مردم انجام شود.

وی از فراهم شدن تجهیزات و بستر اعمال جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان شهید آیت الله قدوسی نهاوند خبر داد.

دارابی ادامه داد: در همین راستا خرید یک دستگاه کرانیوتوم جهت اعمال جراحی مغز و اعصاب به مبلغ 173میلیون تومان، خرید هدرست و میفیلد و متعلقات تخت جراحی مغز و اعصاب به مبلغ 55 میلیون، خرید دو ست جراحی کرانیوتومی و یک ست جراحی عمومی مغز و اعصاب به مبلغ 249 میلیون تومان، همچنین خرید رینگ و رول زیر شانه ای و شکمی ژله ای از اقدامات این شبکه بوده است.

وی گفت: این تجهیزات پس از صدور مجوز با هماهنگی واحد تجهیزات پزشکی دانشگاه و طرح در کمیته اقتصاد و درمان بیمارستان و نظر مساعد جراح مغز و اعصاب بیمارستان خریداری شده است و وارد انبار بیمارستان شده است که در هفته آینده توسط شرکتهای پشتیبان راه اندازی می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان