تازه های سایت

کد مطلب: 36083
30. مهر 1397 - 11:56
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: ️چهار سارق کابل های برق، خانه های باغی، خودرو و موتور سیکلت در نهاوند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ احمد ساکی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وقوع سرقت های کابل و سیم برق در نقاط مختلف شهرستان، اکیپی از عوامل پلیس با سرکشی از ضایعاتی ها و فعال نمودن منابع خبری موفق شدند یک نفر سارق ۳۴ ساله ساکن نهاوند که دارای سوابق سرقت بود را شناسائی و در حین فروش سیم برق با ابزار و وسایل سرقت نظیر دستکش و انبر سیم بری دستگیر کنند.

سرهنگ ساکی افزود: متهم پس از دستگیری به سرقت ۸فقره سیم برق در ۱۰نقطه از شهرستان اعتراف کرد، که پس از تحویل به مراجع قضایی با قرار وثیقه کافی روانه زندان گردید.

فرمانده انتظامی نهاوند ادامه داد: در پی نارضایتهای تعدادی از کشاورزان و باغداران مبنی بر سرقت خانه های باغی آنان مراتب شناسائی و دستگیری سارق در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ احمد ساکی اظهار داشت: پس از انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از منابع خبری سارق خانه های باغی که ساکن نهاوند است، شناسائی و دستگیر شد.

سرهنگ ساکی بیان داشت: متهم پس از دستگیری به سرقت ۱۳فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف و بیان داشت از تاریکی شب و خالی بودن خانه باغی ها استفاده و در فرصت مناسب اقدام به سرقت می کردم.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به تلاشها و اقدامات پلیس در جهت شناسائی عاملین سرقت خودرو و موتور سیکلت مأمورین پلیس در سطح شهرستان فعال و با استفاده از نت بوک نسبت به استعلام وسائل نقلیه اقدام که در این راستا هشت دستگاه موتور سیکلت و دو دستگاه خودرو کشف و دو نفر سارق در ابن خصوص دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردید

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام