تازه های سایت

کد مطلب: 35838
14. تير 1397 - 9:30
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از اجرای بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب در نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ کامران کریمی در جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر نهاوند با اشاره آغاز هفته عفاف و حجاب، اظهار کرد: یکی از وظایف سپاه حفاظت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که خوشبختانه در این راستا در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی از برگزاری تجمع عفاف و حجاب بانوان محجبه نهاوندی به‌ اتفاق خانواده‌های آن‌ها همزمان با این هفته خبر داد و گفت: در همین راستا بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی مختلف توسط حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های تابعه سپاه ناحیه نهاوند تدارک دیده‌ شده است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند اضافه کرد: امروز بدحجابی یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است که سایر بخش‌های اجتماع را تحت تأثیر قرار داده و باید با این پدیده با برنامه‌های مختلف فرهنگی از درون خانواده‌ها و اجتماع برخورد کرد.

وی گفت: خانواده‌ها در نهادینه کردن باورها و ارزش‌های دینی افراد نقشی اساسی بر عهده‌دارند و از این طریق می‌توان با تشکیل جلسات فرهنگی آنان را نسبت به مسئله حجاب حساس کرد.

کریمی گفت: روز پنجشنبه 21 تیرماه به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب تجمعی با عنوان مدافعان حریم خانواده از ساعت 19 در پارک ولی عصر شهرستان نهاوند با حضور خانواده های نهاوندی برگزار میشود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام