تازه های سایت

کد مطلب: 35629
16. فروردين 1397 - 2:45
فرماندار شهرستان نهاوند گفت:باید بتوانیم در مسیر خدمت به مردم، ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی خزایی رئیس بنیاد شهید نهاوند به همراه پرسنل بنیاد شهید و تعدادی از فرزندان معظم شاهد شاغل در ادارات به مناسبت همایش پدران آسمانی با حمیدوند فرماندار شهرستان نهاوند دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا خزایی ضمن تبریک سال نو گفت: توجه به خانواده و فرزندان شهدا اصل اساسی و از سیره پیامبر و بزرگان دین ما است و در بزرگداشت ها این مهم مورد توجه قرار می گیرد.
وی گفت: اگر این رشادت‌ها، دلاوری‌ها و فداکاری‌های بی‌نظیر در طول سال‌های پیروزی انقلاب و به‌ویژه مقطع حساس دوران دفاع مقدس اتفاق نمی‌افتاد، یقیناً امروز شاهد این اقتدار، بالندگی و عظمت در ایران اسلامی نبودیم.
 
در ادامه وی افزود: فرزندان معظم شهدا ر امروز نیز همچون گذشته با همان روحیه و با همان صلابت روزهای پرحرارت دفاع مقدس، در عرصه‌های مختلف اجتماع حضور دارند و با روحیه‌ای بانشاط و ستودنی توانسته‌اند در جامعه اسلامیمان حضوری فعال و منشأ اثر داشته باشند.
 
رئیس بنیاد شهید نهاوند در پایان ضمن تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، دیدار با فرزندان معظم شهدا  را موجب افزایش روحیه مسئولین و خدمتگزاران به‌نظام مقدس اسلامی دانست.
 
در این دیدار حمیدوند فرماندار نهاوند نیز ضمن تبریک سال نو گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه و حداقل کاری است که باید همه مسئولان انجام دهند.باید بتوانیم در مسیر خدمت به مردم، ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
 
ویشهدا را موهبت الهی برای کشور ما دانست و گفت:ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند.
 
فرماندار نهاوند، با اشاره به اینکه خانواده های شهدا برای جامعه اسوه و نمونه هستند، تصریح کرد: نقش خانواده های شهدا در بیان ویژگی‌های اخلاقی و انتقال سبک زندگی این عزیزان به نسل‌های آینده بسیار حائز اهمیت است.
 
حمیدوند، آرامش حاكم بر جامعه را مديون قطره قطره‌‌های خون شهدا دانست و عنوان کرد: خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران میراثی ارزشمند برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود. همچنین تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان، رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان را برای مسئولان یادآوری می کند.
 
انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام