تازه های سایت

کد مطلب: 35074
1. اسفند 1396 - 10:57
دیدار با معلم نهاوندی آمر به معروف و اهدای هدیه ای متبرک به حرم امام رضا(ع) به وی از طرف تولیت آستان قدس رضوی از نکات جالب و حاشیه ای سفر حجت الاسلام رئیسی به نهاوند بود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سفر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی به شهرستان نهاوند و انجام چند مراسم با حضور ایشان حواشی تصویری  جالبی داشت که در ادامه مشاهده می کنید.

در ابتدای سفر تولیت آستان قدس رضوی به نهاوند دختر شهید گلبداقی با اهدای گل و عرض خیرمقدم گویی سفر وی را به شهرستان نهاوند گرامیداشت.

 

1570128

 

حجت الاسلام رئیسی پس از سخنرانی در یادواره 850 شهید نهاوند در منزل شهید حاج محمد طالبیان حضور یافت و با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار تولیت آستان قدس رضوی با صابر طالبیان (نوه شهید طالبیان) معلم جوان نهاوندی که در حین اجرای امر به معروف مورد حمله قرار گرفته بود و مجروح شده بود از نکات جالب این دیدار بود.

 

1570124

1570125

 

در این دیدار حجت الاسلام رئیسی با آرزوی سلامیت برای این جوان با غیرت هدیه ای متبرک به حرم امام رضا(ع) را به خانواده شهید طالبیان و به این معلم با اخلاق نهاوندی اهدا کرد.

تقدیر حجت الاسلام رئیسی از خانوده شهید قهاری سعید شهید شاخص استان همدان، شهید گودرزی شهید شاخص شهرستان نهاوند در سال جاری و خانواده پاسدار شهید احمد شوهانی شهیدی که دو هفته قبل درمبارزه با تروریستهای تکفیری در غرب کشور به شهادت رسیده بود از دیگر برنامه های اجرایی توسط تولیت آستان قدس رضوی در نهاوند بود.

 

1570121

1570122

1570123

 

در ادامه سفر حجت الاسلام رئیسی در جمع طلاب و روحانیون نهاوند حاضر شد و پس از سخنرانی در جمع آنها به درخواست طلاب نهاوندی برای تدارک سفر آنها و تشرف به حرم مطهر امام رضا(ع) جواب مثبت داد.

وی سپس با حضور در کنار قبر مطهر شهید گمنام حوزه علمیه نهاوند با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهید عزیز ادای احترام کرد.

 

1570126

1570127

 

حضور در دفتر امام جمعه پایان بخش برنامه های سفر حجت الاسلام رئیسی به شهرستان نهاوند بود.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

احسنت

دیدگاه شما